Pierwsze słowa Denisa Załęckiego po odwołanym starciu na HIGH League 3. Zdradził termin walki!

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
DenisZalęckiHIGH.jpg


Denis Załęcki za pośrednictwem Instagrama opublikował kilka zdań dotyczących tego, co wydarzyło się podczas sobotniej gali HIGH League 3. "Bad Boy" zdradził również, kiedy odbędzie się walka z Mateuszem Kubiszynem.

"Z pewnych powodów gala została zatrzymana... Do walki dojdzie za około dwa tygodnie i obejrzycie ją za darmo na YouTube! Bądźcie spokojni, do walki dojdzie! Zostałem zapewniony, bo nie odpuszczę... Za dużo mam do udowodnienia! Jutro odezwę się na spokojnie. Dziękuję za tysiące wiadomości!"

Pojedynek Załęckiego z Kubiszynem początkowo została przełożona na koniec gali HIGH League 3, natomiast ostatecznie została odwołana "ze względów bezpieczeństwa".

Jak się okazuje, według słów Załęckiego, do starcia dojdzie już za dwa tygodnie. Wobec tego jeszcze w czerwcu możemy doczekać się finału historii pomiędzy nim a "Don Diego".

Przechwytywanie.jpg


Przechwytywanies.jpg


Dla Załęckiego miał to być debiut w walce na zasadach mieszanych sztuk walki. Do tej pory „Bad Boy” występował w starciach na zasadach boksu, kickboxingu oraz walk na gołe pięści. 25-latek wygrywał między innymi z Alanem Kwiecińskim, Jussim Halonenem czy Kacprem Olszewskim, przegrywał natomiast z Markiem Samociukiem i Vasylem Halychem.

Kubiszyn na swoim koncie ma walki w kickboxingu, boksie i na gołe pięści. Pokonywał między innymi Krystiana Kuźmę, Dawida Żółtaszka, Rafała Łazarka czy Artura Tomalę, przegrywał z Adamem Balskim, Salarem Gholamim i Ralfsem Vilcansem.

Oficjalną datę starcia Załęckiego z Kubiszynem poznamy prawdopodobnie w ciągu najbliższych dni.
 
Last edited by a moderator:
Penis przed wejściem do ringu musiał podpisać papier w którym wszelki uszczerbek na zdrowiu ponosi na własną odpowiedzialność...
...niestety trzy krzyżyki nie wystarczyły.
 
Mam nadzieję, że Diego dostanie kasę za niedoszły pojedynek i oczywiście drugą wypłatę za walkę.
 
Nie no bo skisne xD Chuligan piłkarski martwi się o bezpieczeństwo kibiców, którzy mogą przypadkowo ucierpieć podczas bójki na trybunach XD
 
Back
Top