Trzy nokdauny w jednej rundzie. Dawid Załęcki bez większych problemów pokonał Alana Kwiecińskiego

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
Kwiecin%CC%81skiZale%CC%A8cki.jpg


Dawid Załęcki bez większych problemów pokonał Alana Kwiecińskiego na gali HIGH League 3. „Alanik” trzykrotnie lądował na deskach, co oznacza koniec starcia, które odbyło się na zasadach kickboxingu.

Mocny początek zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Duży spokój ze strony Załęckiego. Pierwsza minuta walki i już pierwszy nokdaun na Kwiecińskim. Pierwsze liczenie, „Alanik” wraca do stójki, jednak Załęcki szybko rusza do ofensywy i kolejnym uderzeniem znów posyła na deski Kwiecińskiego. Drugie liczenie. „Alanik” podnosi się, jednak koniec walki był coraz bliżej. Znów spokój Dawida Załęckiego, jednak po chwili ruszył na rywala i w jednej z wymian posłał po raz trzeci na deski, kończąc tym samym pojedynek.

Dla Załęckiego był to pierwszy występ w walce. Wcześniej nie stoczył ani jednego pojedynku pod szyldem żadnej organizacji.

Kwieciński w poprzednich walkach przegrywał z Mateuszem Murańskim, Denisem Załęckim i Piotrem Pająkiem. Na przestrzeni ostatnich lat pokonał tylko Bartosza Graczyka przez poddanie oraz Piotra Pająka na punkty.

 
I to jest ten zawodowiec który tak się chwalił w Warsaw shore jaki to nie jest kozak a przychodzi do walki to się sam kładzie po ciosie na czoło? Żenada mi by było wstyd się przyznać że trenuję
 
Stary załęckiego normalny typ, nie zwyzywał Alana po walce, elegancko wszystko zrobił i nie kozaczy
Jedyna wada która od razu wrzuca się w oczy to przy wyprowadzaniu ciosu rękę opuszcza
 
A ten znowu przegrał? Ja pierdole, to jest nie do pomyślenia zawodowiec dostaje od aktorów i od ojca Denisa. Typ zrobił z siebie Najmana
 
Alanik jest średni, to fakt, ale Dawid mnie zaskoczył, elegancko się ruszał i zadawał ciosy
jak pol roku temu wygrał puchar polski w kickboxie to motoryke musiał mieć, bo co mu więcej było potrzeba?
 
Back
Top