Załęcki został zapytany, czy wygrałby z Parke i Pudzianem. „Norman powiedział, że jestem za silny”

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
ZaleckiPudzianNorman.jpg


Podczas środowego programu Rundki przed galą HIGH League 3, Denis Załęcki został zapytany o to, czy wygrałby z Mariuszem Pudzianowskim i Normanem Parke'iem. "Bad Boy" nie pozostawił złudzeń, że czułby się faworytem zarówno w jednej, jak i drugiej walce.

25-latek zaczął od przypomnienia sytuacji, podczas której pojawiały się informacje o tym, jakoby miał on wyzwać do starcia "Pudziana". Jak mówi Załęcki, jego słowa zostały przekręcone.

"Ja nie wyzywam na walki. W ogóle nigdy nikogo nie wyzywałem na walkę. Zostałem zapytany przez redakcję, która poprzekręcała później. Zapytali mnie o Pudziana, czy zawalczyłbym z Pudzianem. Powiedziałem, że tak. Jeśli byłaby taka możliwość to pewnie. Czy bym wygrał, czy bym przegrał? Myślę, że bym wygrał. Tak to było odpowiedziane."
Denis Załęcki opowiedział również o spotkanie w hotelu, gdzie doszło do wymiany zdań między nim a Normanem Parke'iem. Jak zdradził zawodnik z Torunia, "Stormin" przyznał wtedy, że Załęcki jest dla niego za silny.

"Wygrałem swoją walkę, on wygrał swoją. Spotkaliśmy się w hotelu po naszych walkach zwycięskich. On powiedział mi, że za silny jestem dla niego, że nie. Na tamten moment. Teraz pewnie by chciał."
Po chwili ponownie "Bad Boy" został zapytany o starcie z Mariuszem Pudzianowskim.

"Jest to ciężka waga. W obydwie strony mogłoby to pójść. Wiadomo, zawsze stawiałbym na siebie. Jak miałbym z nim walczyć to po nowym roku na pewno. Wydaje mi się, że bym wygrał."
Powyższe słowa skomentował po chwili "Don Diego", z którym Załęcki stoczy kolejny pojedynek. Kubiszyn odpowiedział jednak, że Mariusz Pudzianowski byłby dla 25-latka zbyt trudnym wyzwaniem.

"Szczerze. Myślę, że Pudzian dla Denisa jest barierą nie do przejścia."
Już 4 czerwca na gali HIGH League 3 dojdzie do pojedynku pomiędzy Denisem Załęckim a Mateuszem Kubiszynem. Starcie odbędzie się na zasadach MMA.

 
Bełt goi atencjusz, co szuka tylko walk z lżejszymi mocno od siebie albo jakimis mocnymi frikami. Jak sie go troche posłucha, to widać ze coś z dekle ma nie tak.
 
Back
Top