6 najbardziej wpływowych w polskim MMA na ten moment

kokos80

Brutaal
Super Heavyweight
O to 6 najbardziej wpływowych ludzi w polskim MMA według mojej opinii. Zgadzacie się? Czy może ten układ nie oddaję waszego punktu widzenia?


1) Marian Kmita - dyrektor sportu w Telewizji Polsat i szef kanału.

2/3) Martin Lewandowski/Maciej Kawulski - właściciele KSW

4) Dariusz Cholewa - właściciel MMA Attack

5) Mariusz Pudzianowski - najpopularnijszy zawodnik MMA w Polsce

6) Defthomas - właściciel najpopularnieszego serwisu o MMA w Polsce.
 
Kokos wrócił z wielkim impetem :D Gdzie byłeś zaginiony redaktorze ?!?!
 
Kokos dostał wolne w szkole.


A tak poważnie, odpowiem na to zestawienie.


Zamiast defthomasa, dałbym Tidżeja ze względu na jego większą medialność.


Dariusz Cholewa to jednorazowy wyskok - nie nazwałbym go postacią wpływową.


Do tego zestawienia dodałbym jeszcze Jurasa jako komentatora.
 
Sorry , że tu i pod tematem Kokosa, ale Piorun doczekał się nawet swojej gry



"Piorun natomiast karmiony był chyba jakąś zmodyfikowaną karmą, bo jest bardziej drapieżny niż wszystkie naturalne drapieżniki razem wzięte (zastanawiam się, co stałoby się z moim kotem po takiej diecie • ). Oprócz skakania i tłuczenia przeciwników całym ciałem może np. strzelać laserem z oczu, szczekać tak, że powala przeciwników i ich ogłusza (sprawdza się stara zasada, że im mniejszy pies, tym bardziej jazgotliwy) czy stawać się niezniszczalnym. Pokonuje naprawdę całe masy przeciwników, w tym także helikoptery. Nawet rasowy pitbull, przerzucający szczęką wagony, może się nabawić kompleksów."



Czytałem recencję gier w celu znalezienia jakiegoś arcydzieła http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=5283
 
Tak jak Stasinek dodałbym Jurasa. Już jako zawodnik robił dużo dla MMA, pracą dziennikarską i komentatorskąi przedewszystkim trenerską.
 
Juras w pierwszej dziesiatce, no i nie zapominamy o Ojcu Polskiego MMA Mirku O.



Tak na poważnei myśle że jeszcze Bagi
 
@stasinek



nie ma co ukrywac, ze po pierwsze dobrze promuje, toczył pierwsze walki, ma duzy szacunek wsrod kibiców bjj/mma, ogarnia wielu swietnych fajterów, mysle ze nie w Polsce drugiego takiego trenera (nie jestem ze szczecina :)
 
Jak już na serio rozmawiamy to najbardziej wpływowi są szefowie organizacji MMA (KSW< Ring XF , AoF itd) którzy płacą zawodnikom, trenerzy klubów jak Bagi, Ziółkowski itd wymieniać można sporo którzy często pełnią roównież rolę menadżerów oraz matchmakerów organizacji oraz ludzie którzy sponsorują galę i poszczególnych zawodników.
 
Juras? jako komentujacy na Polsacie wykazal sie skrajna glupota. nie wiem, czy kiedykolwiek, ktos tak sie zachowal... normalnie by polecial, ale jak widac nie ma konkurencji.



trenerzy, czy szefowie tych mniejszych organizacji, o niskim zapleczu finansowym nie znacza za wiele. ani niema ich w mediach, ani ich produkt nie jest warty wiele.
 
trenerzy, czy szefowie tych mniejszych organizacji, o niskim zapleczu finansowym nie znacza za wiele. ani niema ich w mediach, ani ich produkt nie jest warty wiele.


Dla ciebie, ale dla ludzi ze środowiska polskiego mma jest inaczej :D
 
koks mówisz o komentowaniu walki Najman vs Saleta? Dobra raz mu sie zdarzyło, ale czy jest inny komentator którego można słuchać i nie przykimać, jak przy komentowaniu Kułaka gali Ring XF?
 
ja pisze o realnym wplywie na MMA. na jego rozwoj, promocje. szefowie tych org. nic nie znacza, tak samo jak Mirek na chwile obecna. nie maja wplywu na nic w zasadzie. dlatego tez jest min. na 6 szef tego portalu, ktory promuje te slabe gale, zacheca ludzi do MMA, poprzez ciekawe arty, czy nawet wstawianie tutaj walk.
 
Seb wlasnie rozchodzi sie o to, ze nie ma alternatywy... to nie jest pilka, ze zaraz by znalezli nowego.
 
Back
Top