Prime Show MMA 1: Zadyma – karta walk, PPV, godziny transmisji

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Prime-Show-MMA-1-Zadyma-karta-walk-PPV-godziny-transmisji.jpg


Pierwsza gala nowej freakowej organizacji na rynku, Prime Show MMA odbędzie się 19 lutego w Atlas Arenie w Łodzi.

Na karcie walk gali Prime Show MMA 1: Zadyma zobaczymy walki influencerów ze świata internetu, muzyki i freakfightów. W najważniejsze walce gali zmierzą się kontrowersyjni Youtuberzy, Kruszwil i Kamerzysta. W co-main evencie zawalczy włodarz organizacji, była gwiazda organizacji FAME MMA, Don Kasjo, który zmierzy się z Mateuszem Murańskim.

PPV do gali PRIME​

PPV do gali PRIME: Zadyma można nabyć na stronie www.primemma.tv, a cena transmisji w systemie PPV zaczyna się od 29,99 zł, natomiast dostęp PREMIUM kosztuje 34,99 zł. W tej opcji widzowie będą mieli dodatkowy dostęp m.in. do Strefy Cringe'u, w której zasiądą polskie gwiazdy internetu.

Bilety na galę PRIME MMA Show​

Kibice czekający na galę PRIME: Zadyma mogą zakupić bilety na trybuny łódzkiej Atlas Areny. Ceny zaczynają się już od 70zł, a kończą na 250 zł. Wejściówki na płytę podczas wydarzenia oscylują pomiędzy 150 zł a 1000 zł. Wszystkie bilety są dostępne w serwisie Eventim pod adresem www.eventim.pl/artist/prime/

Gala: Prime Show MMA 1: Zadyma​

Data: sobota, 19 lutego 2022, 20:00

Miejsce: Atlas Arena w Łódź, Poland

Transmisja gali Prime Show MMA 1: Zadyma:​

Walka wieczoru​

  • Kruszwil vs Kamerzysta

Karta główna​

  • Mateusz Murański vs Don Kasjo
  • Jaś Kapela vs Ziemowit Piast Kossakowski
  • Adam Soroko vs Stifler
  • Paweł Tyburski vs Łukasz Lupa
  • Ztrolowany vs Hecman
  • Dawid Ambro vs Adrian Cios
  • Medusa vs Dawid Narożny
  • Queen of the Black vs Karolina Dumała
  • Wiola Kotelecka vs Klaudia Kamińska
  • Puszbarber vs Sobota (walka bokserska)

Wideo zapowiedzi gali Prime Show MMA 1: Zadyma​

 
Mnie naprawdę martwi w jaką stronę idzie ten świat a w tym sport. Młodzi ludzie za idoli mają jakiś patusów z youtbue którzy dymają ich na pieniądze na każdym kroku a ci jeszcze ich oglądają i wspierają. Jakiś Kasjo król co to ma być eh. Nie rozumiem jak upośledzonym trzeba być żeby mieć za idola kogokolwiek z tej karty. Niemal każda z tych osób w jakiś sposób kogoś oszukała w większości małe dzieci. Jednak cieszę się ,że wychowałem się w czasach ,że młodsi mieli za idoli np Van Dama i chcieli wyglądać jak on i łamać bambusy low kickami a nie jakiś patocelebrytów z internetu.
 
Mnie naprawdę martwi w jaką stronę idzie ten świat a w tym sport.


Freak MMA NIGDY nie miał być nudny to zawsze miał być mix Jerrego Springera z rozmowami Ewy Drzyzgi.

Jeśli idzie o Sport to nie masz co się martwić bo skoro chcesz klasy możesz być zadowolony. Trochę już siedzę w SW i nigdy nie było tak ,,nudnej" ery Mma i boksu pod kątem konf i osobowości jak obecnie na świecie , więc powinieneś tylko się cieszyć.
 
Wiadomo jak są "dymy" fajnie się ogląda ale nie pozerstwo jakie tam jest. Wyzywają się a potem klepią po plecach i buziaki. Jak konflikt jest prawdziwy lub zawodnik jest serio chamem i nie udaje nikogo to ogląda się dobrze. Ale jak pseudocelebrytki udają kozaków na galach to dla mnie słabe widowisko. Np celebrytka kamerzysta pruje dupę udaje kozaka a podchodzi Murański albo trener jakiś to jest zasrany.
 
Wiadomo jak są "dymy" fajnie się ogląda ale nie pozerstwo jakie tam jest. Wyzywają się a potem klepią po plecach i buziaki. Jak konflikt jest prawdziwy lub zawodnik jest serio chamem i nie udaje nikogo to ogląda się dobrze. Ale jak pseudocelebrytki udają kozaków na galach to dla mnie słabe widowisko. Np celebrytka kamerzysta pruje dupę udaje kozaka a podchodzi Murański albo trener jakiś to jest zasrany.


Bo pruł się do ,,swoich warunków " czyli Ziemowit i Kruszwil, a ze szklanka poleciała do córki byczka z Mma to wyszło jak wyszło.
 
Back
Top