Wywiad Jacek Murański zdradza co zrobi z Arkiem Tańculą w klatce oraz obiecuje, że na 100% zawalczy

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Jacek Murański zdradza co zrobi z Arkiem Tańculą w klatce oraz obiecuje, że na 100% zawalczy

 
Muran jest zajebisty :tellmemore:
Oby tylko ta walka nie zakończyła się przez tą kontuzję bo to z jednej strony najgorszy scenariusz dla nas widzów ale najlepszy dla federacji i Muranskich, bo będzie wymówka i hype dalej będzie trwał
 
Muran jest zajebisty :tellmemore:
Oby tylko ta walka nie zakończyła się przez tą kontuzję bo to z jednej strony najgorszy scenariusz dla nas widzów ale najlepszy dla federacji i Muranskich, bo będzie wymówka i hype dalej będzie trwał
Ja liczę, że zakończy się skandalem podobnym do walki Najmana z kutasjo. Jakiś cios z bani, albo soczysty kop w jaja ze strony starego Kravera :lol:
 
Oby więcej takich Muranow a mniej stypiarzy jak Fericze.
Niestety jest co raz więcej stypiarzy, dredziarze, Szewce, fericze itd itd człowiek by, wrócił do pierwszych fejmów z bystrzakami, guzikami, Polaczek nie udawał pokornego, tam były dobre dymy na konferencjach. No i bonus w formie
 
Niestety jest co raz więcej stypiarzy, dredziarze, Szewce, fericze itd itd człowiek by, wrócił do pierwszych fejmów z bystrzakami, guzikami, Polaczek nie udawał pokornego, tam były dobre dymy na konferencjach. No i bonus w formie


Gdybym ja był włodarzem to tu byliby hoolsi , ludzie z Gromdy , comedy gangsta Ala Murany , gangi motocyklowe przecież ja tego nie oglądam dla Dubielów.

Dlatego dobrze że chociaż Murany dostały się do tego tęczowego jednorożowcego świata.


Dlatego nie rozumiem jakiegokolwiek hejtu na Muranów, wolicie konfy Natsu vs Lexy.

Brrrrrr
 
Last edited:
Właśnie o to chodzi, że mnie te konfy mało już interesują. Obejrzałem ze dwie na Fame, a jak mam teraz oglądać dwie godziny pierdololo Najmana i Murana to wolę robić coś innego.
 
A co sie stanie, jak wygra z Tańculą, wtedy sie zacznie:). Jak dla mnie najlepiej byloby jakby wzajemnie zrobili na sobie ko, bo obu nie trawię.
 
Back
Top