Krzysztof Rozpara zdradził dokładną liczbę sprzedanych PPV gali FAME MMA 10. Ponad 10 mln zł wpływu?

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
RozparaFAMEMMA.jpg


Od gali FAME MMA 10 minęły już dwa miesiące. W wywiadzie z Andrzejem Kostyrą, Krzysztof Rozpara zdradził dokładną liczbę sprzedanych PPV na jubileuszowe wydarzenie.

"Dokładnie 510 tysięcy. Jest to nasz dotychczasowy rekord. Był to wspaniały pojedynek, wspaniałe widowisko. Zakończone kontrowersjami, ale udało nam się z tego wybrnąć. Odrobiliśmy swoją lekcję. Jeśli wrócimy do pojedynków bokserskich, a wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli taką okazję, to stanowczo poprawimy błędy, które popełniliśmy."
Najtańszy dostęp do gali FAME MMA 10 kosztował 23.99 zł. W zależności od jakości, cena mogła wynieść również 29.99 zł. Tak duża liczba sprzedanych licencji oznacza jednak, że wpływ organizacji z tego tytułu wyniósł ponad 10 milionów złotych.

Najwięcej emocji dziesiątej gali FAME MMA wzbudzało starcie Normana Parke'a z Kasjuszem Życińskim. Pojedynek bokserski zakończył się jednogłośną decyzją sędziów na korzyść zawodnika zza granicy.

Pełna karta gali FAME MMA 10 wyglądała następująco:

Walka wieczoru:

Pojedynek o "Pas Króla" i kilogramową sztabkę złota

83,9 kg: Norman Parke pokonał Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego jednogłośną decyzją sędziów

Karta główna:

77,1 kg: Marcin Dubiel pokonał Cezarego Nykiela przez poddanie (gilotyna) w rundzie drugiej

Pojedynek o mistrzostwo FAME MMA w wadze półśredniej
77,1 kg: Adrian "Polak" Polański pokonał Dawida Malczyńskiego przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie drugiej

Pojedynek o mistrzostwo FAME MMA kobiet
61,2 kg: Marta "Linkimaster" Linkiewicz pokonała Kamilę "Kamiszkę" Wybrańczyk niejednogłośną decyzją sędziów

93,0 kg: Arkadiusz "Aroy" Tańcula pokonał Mateusza Murańskiego jednogłośną decyzją sędziów
77,1 kg: Piotr Pająk pokonał Alana Kwiecińskiego przez poddanie (gilotyna) w rundzie drugiej
77,1 kg: Amadeusz "Ferrari" Roślik pokonał Mateusza Gąsiewskiego przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie drugiej
93,0 kg: Gabriel "Arab" Al-Sulwi pokonał Łukasza Lupę jednogłośną decyzją sędziów
83,9 kg: Michał Gała pokonał Mikołaja Śmieszka jednogłośną decyzją sędziów
77,1 kg: Piotr "Miejski Drwal" Szczurek pokonał Dawida "Ambro" Ambroziaka jednogłośną decyzją sędziów

Cały wywiad z Andrzejem Kostyrą możecie zobaczyć poniżej:



 
Dodac do tego kase od sponsorow i mamy odpowiedz dlaczego teraz te freakowe organizacje wyrastaja jak grzyby po deszczu. Nawet jak gosciu troche przesadzil z ta liczba PPV to i tak jest z tego konkretny piniadz.
 
Ładnie wrzucił granat do nory na Stępińskiej. Czekamy na odpowiedź, pewnie serwis kawowy chodzi na około zegara.
 
Ciekawe kto to kontroluje i w jaki sposob? Rownie dobrze na nastepnej gali moga powiedziec, ze sprzedali 1mln. Pewnie Marty Byrde z Ozarku bedzie ogarnial gale mma freakow w 4 sezonie.
 
Ciekawe kto to kontroluje i w jaki sposob? Rownie dobrze na nastepnej gali moga powiedziec, ze sprzedali 1mln. Pewnie Marty Byrde z Ozarku bedzie ogarnial gale mma freakow w 4 sezonie.
Nie swirujmy , patrząc na teraźniejszy świat i idiotów wychowanych przez social media to wierze w ten wynik jak w to ze mogą być coraz większe liczby :sad:
 
Dodac do tego kase od sponsorow i mamy odpowiedz dlaczego teraz te freakowe organizacje wyrastaja jak grzyby po deszczu. Nawet jak gosciu troche przesadzil z ta liczba PPV to i tak jest z tego konkretny piniadz.
Znak czasów. Kiedyś każdy w Polsce chciał być jak KSW i trenować KSW. Dziś młodzież chce trenować FAME MMA, a 90 % nowopowstałych organizacji w ostatnich miesiącach, to freakowe.
 
Kuźwa na świecie tik tok który wrzuca 15 sekundowe filmiki z podkładem muzycznym przynosi miliardowe zyski a ktoś nie wierzy że freak gala za 2 dychy sprzeda 500 tysięcy PPV jak Dubiele czy inne Lexy idą na 2 mln obserwujących na instagramie.

500 tysięcy w prawie 40 mln kraju, no serio szok, gdzie freak MMA chyba ma się najlepiej na świecie obecnie.
 
Last edited:
przeciez tylko w Polsce jest popularne freak mma na swiecie sto razy popularniejszy jest freakowy boks

Ten freak boks nazywa się bracia Paul więc nie przesadzalbym z tym freakowym boksem popularnym na świecie.

A freaki MMA są w Azji i Rosji dość mocno rozwinięte.
 
Last edited:
Ten freak boks nazywa się bracia Paul więc nie przesadzalbym z tym freakowym boksem.
freakowe mma sie nazywa fame mma wiec nie przesadzalbym ze ma sie najlepiej na swiecie xd bo na swiecie to nikt nie oglada freakowego mma Polska to zielona wyspa gdzie taki szajs jest popularny i organizowany na taka skale. "Walki" braci Paul oscyluja w granicach miliona ppv gdzie dostep kosztuje 50 dolarow a nie 20 zlotych
 
freakowe mma sie nazywa fame mma wiec nie przesadzalbym ze ma sie najlepiej na swiecie xd bo na swiecie to nikt nie oglada freakowego mma Polska to zielona wyspa gdzie taki szajs jest popularny i organizowany na taka skale. "Walki" braci Paul oscyluja w granicach miliona ppv gdzie dostep kosztuje 50 dolarow a nie 20 zlotych


Poczytaj o galach w Azji czy Rosji bo widzę że mało wiesz o freak mma na świecie jeśli myślisz że tylko Polska jedna wie co to freak mma.
 
To jest zły wynik ? Ufc z dobrymi kartami nie kręci czasem takich wyników , wiec nie przesadzaj
A co ma do tego UFC? UFC Aldo vs Holloway miało 200k. Wynik Fame jest chujowy, bo już ósemka miała 500k, a teraz Kostyra mówił o 700k, a tu jak widać stagnacja i brak wzrostów:fjedzia:
 
Poczytaj o galach w Azji czy Rosji bo widzę że mało wiesz o freak mma na świecie jeśli myślisz że tylko Polska jedna wie co to freak mma.

Tak tylko w Polsce jest to popularne na taka skale bo zyjemy w dziwnym kraju gdzie ludzie lubia placic za gowno w ladnym papierku

Jakby zsumowac wszystkie eventy freakowego mma na calym swiecie, ktore odbyly sie w tym roku zainteresowanie nimi, sprzedaz ppv i ogladalnosc to nadal walka floyda i paula pobilaby te liczby na glowe i zrobila wieksze przychody a przypomne ze w tym roku byla jeszcze walka askrena z drugim paulem i tez pekl milion pakietow.

freak boks>freak mma
 
Tak tylko w Polsce jest to popularne na taka skale bo zyjemy w dziwnym kraju gdzie ludzie lubia placic za gowno w ladnym papierku

Jakby zsumowac wszystkie eventy freakowego mma na calym swiecie, ktore odbyly sie w tym roku zainteresowanie nimi, sprzedaz ppv i ogladalnosc to nadal walka floyda i paula pobilaby te liczby na glowe i zrobila wieksze przychody a przypomne ze w tym roku byla jeszcze walka askrena z drugim paulem i tez pekl milion pakietow.

freak boks>freak mma


Freak mma jest bardziej rozwinięte i 2 czy 3 osoby z freak boksu tego nie zmienia.


Na całym świecie mogą cię zapewnić że gal freak mma jest 100 razy więcej od freak boks.

Serio nie wiem jak można mieć tu wątpliwości że freak mma stoi wyżej od freak boksu.

:DC: :mjsmile:
 
Last edited:
Freak mma jest bardziej rozwinięte i 2 czy 3 osoby z freak boksu tego nie zmienia.


Na całym świecie mogą cię zapewnić że gal freak mma jest 100 razy więcej od freak boks.

Serio nie wiem jak można mieć tu wątpliwości że freak mma stoi wyżej od freak boksu.
ja cie zapewniam ze poza Polska i walkami typu 200 kilogramowy ulaniec vs kobieta albo koles z syntholem w bicepsach vs amator gdzie ludzie to odpalaja z ciekawosci, dla beki etc. freak mma nikogo nie interesuje nie chce mi sie o tym szukac bo gdyby to bylo popularne to bym o tym slyszal odwiedzajac to forum.
O freak boksie mowi caly swiat.
Daj mi sprzedaz ppv tych glosnych frikow z Rosji albo innych panstw, kto tam ciekawy walczyl? bo napewno wiesz. I ja nie napisalem nigdzie ze freak boks jest bardziej rozwiniety tylko ze generuje sto razy wieksze zainteresowanie i ma to potwierdzenie w liczbach
 
ja cie zapewniam ze poza Polska i walkami typu 200 kilogramowy ulaniec vs kobieta albo koles z syntholem w bicepsach vs amator gdzie ludzie to odpalaja z ciekawosci, dla beki etc. freak mma nikogo nie interesuje nie chce mi sie o tym szukac bo gdyby to bylo popularne to bym o tym slyszal odwiedzajac to forum.
O freak boksie mowi caly swiat.
Daj mi sprzedaz ppv tych glosnych frikow z Rosji albo innych panstw, kto tam ciekawy walczyl? bo napewno wiesz. I ja nie napisalem nigdzie ze freak boks jest bardziej rozwiniety tylko ze generuje sto razy wieksze zainteresowanie i ma to potwierdzenie w liczba

Chłopie czy ty przez 2 braci chcesz mi powiedzieć że Freak boks jest giga popularny na świecie? :DC:
 
:mjsmile:


Żeby siedzieć tyle w wątkach o freakach a strzelić taką gafę.
Ale jaka gafe nie potrafisz merytorycznie rozmawiac tylko ucinasz temat xd
freak boks w tym roku mial dwie walki ktorymi zyl caly swiat sportow walki i mediow nie wyglupiaj sie juz z tymi galami freak mma w azji ktorych nie ogladales i nie znasz ich sprzedazy ani zawodnikow ktorzy tam walczyli. Albo dawaj jakies dane to ci udowodnie ze freak boks jest popularniejszy, zyjesz w bance informacyjnej i jarasz sie frikami w polsce ale nie gadaj glupot. Na dzis w Polsce pod wzgledem zainteresowania freaki>mma>boks ale na swiecie jest inna hierarchia
 
Ale jaka gafe nie potrafisz merytorycznie rozmawiac tylko ucinasz temat xd
freak boks w tym roku mial dwie walki ktorymi zyl caly swiat sportow walki i mediow nie wyglupiaj sie juz z tymi galami freak mma w azji ktorych nie ogladales i nie znasz ich sprzedazy ani zawodnikow ktorzy tam walczyli. Albo dawaj jakies dane to ci udowodnie ze freak boks jest popularniejszy, zyjesz w bance informacyjnej i jarasz sie frikami w polsce ale nie gadaj glupot. Na dzis w Polsce pod wzgledem zainteresowania freaki>mma>boks ale na swiecie jest inna hierarchia


Czyli jeśli Sylvester Stallone zmierzy się z Arnoldem w freak golfa czy freak tenisa. To freak golf będzie popularniejszy na świecie od freak mma.


Bo 1000 gal w Azji czy Rosji to nic bo nie są popularni jak ta 2 z freak golfa?


Teraz ci wytłumaczyłem w czym tkwi twój problem rozumowania popularności danego sportu.

Ps- pozbądź się tego kompleksu USA.
 
Last edited:
I jeszcze jedno oryginalny boks umiera przez co rodzą się jak grzyby po deszczu międzynarodowe Gromdy a ty chcesz mi wmówić że freak boks przebija freak mma bo 2 youtuberów z wielkiej Ameryki co ma 20 mln subow sobie robi walki w boksie :DC:
 
Czyli jeśli Sylvester Stallone zmierzy się z Arnoldem w freak golfa czy freak tenisa. To freak golf będzie popularniejszy na świecie od freak mma.
bedzie generowal wieksze zainteresowanie tak samo jak wieksze zainteresowanie generuje freak boks niz freak mma koniec dyskusji
Jesli walka ex boxera z ex zawodnikiem mma to tez freak to boks jeszcze bardziej zacznie odjezdzac bo jest tego robione coraz wiecej
I jeszcze jedno oryginalny boks umiera przez co rodzą się jak grzyby po deszczu międzynarodowe Gromdy a ty chcesz mi wmówić że freak boks przebija freak mma :DC:
dementuje swiatowy boks nie umiera i nigdy nie umrze uwazam, ze ma sie bardzo dobrze ponownie patrzysz tylko przez pryzmat polski gdzie jest slabo. Na swiecie jest to bardzo popularny i szanowany sport jedyne co wkurwia to bledy punktowych.
 
bedzie generowal wieksze zainteresowanie tak samo jak wieksze zainteresowanie generuje freak boks niz freak mma koniec dyskusji
Jesli walka ex boxera z ex zawodnikiem mma to tez freak to boks jeszcze bardziej zacznie odjezdzac bo jest tego robione coraz wiecej

dementuje swiatowy boks nie umiera i nigdy nie umrze uwazam, ze ma sie bardzo dobrze ponownie patrzysz tylko przez pryzmat polski gdzie jest slabo. Na swiecie jest to bardzo popularny i szanowany sport jedyne co wkurwia to bledy punktowych.


Tak koniec dyskusji, bo widzę że w twojej głowie masz tylko 1 kontynent.
Ciul z resztą.

Mam nadzieję że Paulę kiedyś zawalczą w freak mma wtedy freak boks nie będzie miał szans....
2 ludzi by wszystkim rządzić.
 
Back
Top