Josef Bratan nowym nabytkiem HIGH League. Zawalczy na pierwszej gali organizacji

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
HIGH_League-Josef-Bratan.jpg


Informacja prasowa organizatora:

Podczas wydarzenia organizowanego przez Malika Montanę w oktagonie zaprezentuje się jeden z najbardziej utalentowanych i walecznych raperów w Polsce, Josef Bratan (0-0).

Ten niepokorny chłopak z blokowiska, którego pasją jest uliczny rap, pokaże, jak radzi sobie w starciu w najbardziej wymagającej formule. Wcześniej już udowodnił, że świetnie radzi sobie za mikrofonem. Pora przekonać się, ile ze swojego bitewnego serca wniesie do oktagonu i czy poradzi sobie z ogromną presją towarzyszącą mu w nowym wyzwaniu.

Josef Bratan na początku roku 2021 dołączył do ekipy GM2L. Zadebiutował singlem "Wuwua", który do tej pory uzyskał ponad 5 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Poza tym zasłynął z utworów "Dawaj hajs" i "Kawasaki" DJ-a Frodo, w którym wziął udział obok Malika Montany i Alberto. Przełożyło się to na nieustannie wzrastające zainteresowanie jego osobą w mediach
społecznościowych.

Bratan nie będzie pierwszym raperem, który zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Zostanie jednak pierwszym reprezentantem Get Money Live Life w oktagonie. Nie ma wątpliwości, że ze świata ulicznego rapu nie jest daleko do krwawych i brutalnych pojedynków.

Nazwisko przeciwnika Josefa Bratana oraz data i miejsce pierwszej edycji High League zostaną ogłoszone wkrótce.

To dopiero jedna z pierwszych oficjalnych informacji dotyczących debiutanckiej gali High League. W karcie walk innymi potwierdzonymi uczestnikami są Aniela "Lil Masti" Bogusz, Lexy Chaplin i Piotr "czuuX" Czupryn. Wydarzenie odbędzie się jeszcze w wakacje - z udziałem publiczności!

 
@99picks ty się kręcisz w temacie tych jutuberów i innych influencerów. Malik ma ich całą piwnicę czy o co tu chodzi ? najpierw ten z plastikową klamką co drile nagrywał, teraz ten bartan.
 
Nie znam gościa. Ale widać, że Malik daje kumplom zarobić. Zobaczymy jak długo taki model biznesowy będzie się opłacał. No i kiedy ta pierwsza gala :lol:
 
@99picks ty się kręcisz w temacie tych jutuberów i innych influencerów. Malik ma ich całą piwnicę czy o co tu chodzi ? najpierw ten z plastikową klamką co drile nagrywał, teraz ten bartan.
Malik robi poważna konkurencje dla fame mma, zatrudnił np lexy która ma koło miliona followersow na insta.
Zatrudnił tez dredziarza lub Czuxa którzy maja koło 300 tys.
Nie wspominając o Lil Masti która ma tez milion.
High leauge to jedyna poważna konkurencja dla fame, ja osobiście póki co niezbyt mi podeszło bo Malik zapowiedział ze dymów nie będzie no i robi taki content da tych dzieciaków co oglądaj kamerzystę itp
 
Malik robi poważna konkurencje dla fame mma, zatrudnił np lexy która ma koło miliona followersow na insta.
Zatrudnił tez dredziarza lub Czuxa którzy maja koło 300 tys.
Nie wspominając o Lil Masti która ma tez milion.
High leauge to jedyna poważna konkurencja dla fame, ja osobiście póki co niezbyt mi podeszło bo Malik zapowiedział ze dymów nie będzie no i robi taki content da tych dzieciaków co oglądaj kamerzystę itp
A PunchDown? To też jakieś youtubery ?
 
A PunchDown? To też jakieś youtubery ?
Nieeee, punchdown to zawody na liścia ale żeby podbić ppv wrzucają tam super fighty z bonusem bgc lub ludźmi z Warsaw shore. Godlewska tez tam sprzedawała liscie
 
Malik robi poważna konkurencje dla fame mma, zatrudnił np lexy która ma koło miliona followersow na insta.
Zatrudnił tez dredziarza lub Czuxa którzy maja koło 300 tys.
Nie wspominając o Lil Masti która ma tez milion.
High leauge to jedyna poważna konkurencja dla fame, ja osobiście póki co niezbyt mi podeszło bo Malik zapowiedział ze dymów nie będzie no i robi taki content da tych dzieciaków co oglądaj kamerzystę itp
No liczby imponujące, ciekawe jak to wyjdzie od zaplecza, organizacji, wypłacalności itd
 
No liczby imponujące, ciekawe jak to wyjdzie od zaplecza, organizacji, wypłacalności itd
Tam jest raczej mocne zaplecze finansowe wiec stać ich na każdego zawodnika w Polsce.
Malik będzie chciał to porządnie zorganizować wiec wszystko powinno być na dość wysokim poziomie, jeżeli będą dymy to wykupie ppv
 
Malik robi poważna konkurencje dla fame mma, zatrudnił np lexy która ma koło miliona followersow na insta.
Zatrudnił tez dredziarza lub Czuxa którzy maja koło 300 tys.
Nie wspominając o Lil Masti która ma tez milion.
High leauge to jedyna poważna konkurencja dla fame, ja osobiście póki co niezbyt mi podeszło bo Malik zapowiedział ze dymów nie będzie no i robi taki content da tych dzieciaków co oglądaj kamerzystę itp
Ale post z dredziarzem usunęli, więc chyba nie zawalczy jednak?
 
Ale post z dredziarzem usunęli, więc chyba nie zawalczy jednak?
A widzisz nawet nie zwróciłem uwagi bo ich specjalnie nie śledzę. Mogli go wyjebac bo może nie chcą nikogo od kamerzysty wokół którego jest teraz straszny smród
 
Picks

Jesteś słabszy fanem freakow ode mnie jednak

Tu chodzi o dymy ale nie oszukujemy się tu chodzi o co innego JATKE w octagonie. O to chodzi freakach. O brutalny bój 2 sił. Już czekam na ciężkie złamania tych youtuberkow tylko do tego są przydatni światu te darmozjadki nazelowane.
 
Last edited:
Back
Top