-10% na cały sprzęt w Sklepie MMARocks - sprawdź naszą ofertę!

Nie chce zeby mi sie to pojawialo w newsach te oferty w powiadomieniach, juz powoli staje sie to wkurzajace.

@defthomas
Nie klikalem "dodaj do obserwowanych" dzialu sklepu mmarocks wiec nie chce tego w powiadomieniach..
 
Nie chce zeby mi sie to pojawialo w newsach te oferty w powiadomieniach, juz powoli staje sie to wkurzajace.

@defthomas
Nie klikalem "dodaj do obserwowanych" dzialu sklepu mmarocks wiec nie chce tego w powiadomieniach..

Wybacz compadre nic nie możemy z tym zrobić :) oferty promocyjne niestety są wyłączone z blokad obserwowanych.
 
Wybacz compadre nic nie możemy z tym zrobić :) oferty promocyjne niestety są wyłączone z blokad obserwowanych.
W sumie jest jeden sposób.
Załóżcie nowe konto, które będzie służyło do zakładania tego typu tematów. Kto nie będzie chciał ich czytać da mu po prostu ignora.
 
Aha czyli teraz zamiast Cohones to bedzie Cohone$$$ :brianvomit:::clintdis::

Jeśli mamy dalej istnieć w obecnej formie, to niestety konieczne, nie mówiąc o dalszym rozwoju. Sklep dziś to nierozerwalna część MMARocks, tak jak Cohones, dlatego też nie powinieneś się dziwić, że oferty reklamowe pojawiają się również i tutaj. Musimy się rozwijać :)
 
Nie chce zeby mi sie to pojawialo w newsach te oferty w powiadomieniach, juz powoli staje sie to wkurzajace.
Ale o czym Ty mówisz?
Masz na Cohones zakładkę "nieprzeczytane" - klikasz w nią i pośród kilkudziesięciu postów w Conorze, masz jakiś o przecenach w sklepie. Nie klikasz w niego wcale i po problemie.
Dodatkowo jak wejdziesz w działy Cohones, to w jednym z działów "Strefa treningu" masz poddział :" Sklep MmaRocks"
Nie wchodzisz w ten poddział - po problemie.
Cieszę się , że pomogłem.
 
Back
Top