„Skończę cię!” Spotkanie twarzą w twarz Jake’a Paula z Tommym Furym (WIDEO)

baju

NoLife FC
Cohones
MMARocks
tommy-jake.jpg


Jake Paul i Tommy Fury pierwszy raz spotkali się twarzą w twarz przed walką, do której ma dojść w Riyadh, 26 lutego tego roku. Obaj panowie są przekonani, że z łatwością wygrają w ringu bokserskim ze swoim rywalem. Brat Tommy'ego Fury'ego, legendarny Tyson Fury, w przeszłości wyznał, że to będzie koniec kariery bokserskiej "TNT" jeśli ten nie będzie w stanie wygrać z YouTuberem. Zobaczcie jak wyglądał staredown obu panów:

Do walki Paula z Furym miało już dojść dwukrotnie. Najpierw zawodników zestawiono w grudniu 2021 roku. Wtedy Fury wycofał się ze starcia ze względu na problemy medyczne. Ostatecznie pięściarza zastąpił Tyron Woodley. Po raz drugi obaj mieli zmierzyć się w połowie 2022 roku, jednak ostatecznie Fury wypadł ze starcia z powodów problemów z podróżą. Teraz ich starcie jest zestawione po raz trzeci.

Dla Paula będzie to siódmy pojedynek w pięściarskiej karierze. W dotychczasowych walkach pokonywał on między innymi znanych doskonale fanom mieszanych sztuk walki Bena Askrena przez nokaut w pierwszej rundzie, dwukrotnie Tyrona Woodleya, najpierw przez niejednogłośną decyzję sędziów, a później przez nokaut w szóstej odsłonie, a w październiku ubiegłego roku do swojego bilansu dopisał Andersona Silvę, którego pokonał jednogłośnie na punkty.

Fury w ubiegłym roku stoczył tylko jedną walkę – w kwietniu pokonał na punkty Daniela Bociańskiego. Wcześniej Brytyjczyk zwyciężał między innymi z Jordanem Grantem. Pozostała szóstka pięściarzy, których pokonywał, legitymowała się ujemnymi bilansami.

 
To nie ma nic wspólnego z newsami mma, których dotyczy ten dział. Nic.

@baju

pomyślcie nad dodaniem tagów na forum żeby można było blokować niechciane newsy. Jak nie potraficie zrobić to ja wam mogę pomóc, 180 zł/h biorę.
 
Let's go Jake Paul!
Zaczynam go szanować za tą karierę, Tommy bił tylko podstawionych journeymanów i jest generalnie zawodowym "bratem Pudziana" o którym nikt by nie usłyszał gdyby nie nazwisko.
 
Back
Top