„Brock Lesnar wyciska ponad 270kg na klatkę”

Dzog

WSOF
Light Heavyweight












http://insidefights.com/2011/09/13/kurt-angle-speaks-brock-lesnar-at-warrior-premiere-video/

Nie macie pojęcia, jak silny i atletyczny on jest (Lesnar), do momentu gdy nie wejdziecie z nim do ringu. Sparowałem z nim na zasadach zapasów. Nie powiem kto wygrał, ale byłem bardzo zadowolony z wyniku tego sparingu. Ale jestem bardziej doświadczonym zapaśnikiem.



Brock jest najlepszym atletą wagi +250 funtów jakiego widziałem kiedykolwiek w życiu. On portafi wycisnąć na ławce ponad 270kg, i zrobić przysiad z ciężarem 450kg. Ten facet to zwierzak, nigdy nie można powiedzieć, że jest bez szans.






:-)
 
Złoty medalista z Atlanty , jeśli chodzi o poziom zapasów Lesnara - wie co mówi .Jestem ciekawy , jak zakończył sie ich sparing...?:-) Co do siły Brocka - wszyscy wiemy ,że jest kurwesko silny!. Obecny Pudzi , by nawet 2 paczek teraz pewnie nie dygnął. :-)
 
oo to ja z moim 150 kg mam jeszcze troche roboty,jeszcze tylko +120 i moge byc mistrzem UFC:D
 
Haha, kaczka, gratuluje zmiany koloru!


Lesnar to koksu. Już widze pojedynki na youtube: Lesnar vs. Popek - kto więcej wyciśnie...
 
ciekawe ile weźmie Cain ;-)







widziałem kiedyś filmik z Ronem Watermanem, który podnosił nad głowę ogromną belkę
 
Back
Top