„Bad Boy” vs „Don Diego” – ważenie, spotkanie twarzą w twarz i sesja pytań na żywo od 20:00

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
Bad-Boy-vs-Don-Diego-wazenie-face-to-face-i-sesja-pytan-dzis-na-zywo-od-2000.jpg


Denis "Bad Boy" Załęcki i Mateusz „Don Diego” Kubiszyn spotkają dziś o godzinie 20:00 na ważeniu i sesji pytań przed jutrzejszym pojedynkiem na HIGH League 3 Extra.

Zawodnicy znani min. z brutalnych pojedynków na gołe pięści dla GROMDA, ostatecznie zmierzą się w poniedziałek, 20 czerwca na wydarzeniu nazwanym HIGH League 3: Extra.Transmisja ze starcia dostępna będzie dla wszystkich osób, które zakupiły dostęp do HIGH League 3 na HighLive.TV oraz bilety na galę:

Jak obejrzeć walkę Załęcki vs Kubiszyn:​

  • Osoby, które kupiły bilet na HIGH 3, dostaną kod na mail podany przy rejestracji.
  • Osoby, które kupiły PPV na HIGH 3, dostaną dostęp ZA DARMO.
  • Pozostałe osoby które chcą obejrzeć pojedynek mogą kupić dostęp za 9,99 zł na platformie HighLive.TV
Do wyczekiwanej walki Denisa Załęckiego z „Don Diego” nie doszło w pierwszym terminie na gali HIGH League 3 z powodu względów bezpieczeństwa. Podczas wydarzenia na arenie dochodziło do bójek i w ostatniej chwili organizatorzy zdecydowali się na przełożenie walki na późniejszy termin.

Dla Denisa Załęckiego miał to być debiut w formule MMA. Do tej pory „Bad Boy” z Torunia występował w starciach na zasadach boksu, kickboxingu oraz brutalnych walk na gołe pięści. 25-latek wygrywał między innymi z Alanem Kwiecińskim, Jussim Halonenem czy Kacprem Olszewskim, przegrywał natomiast z Markiem Samociukiem i Vasylem Halychem.

Kubiszyn na swoim koncie ma walki w kickboxingu, boksie i na gołe pięści. Pokonywał między innymi Krystiana Kuźmę, Dawida Żółtaszka, Rafała Łazarka czy Artura Tomalę, przegrywał z Adamem Balskim, Salarem Gholamim i Ralfsem Vilcansem.

 
Last edited by a moderator:
Arabista mowił na początku że będzie na YT za friko nawet dla cebularzy a teraz wali w uja.
 
Malik matole high league obalą kibole :gsp:

Czeczeńska organizacja frik fajtów w Polsce...
 
  • Bones
Reactions: AKK
"Denis „Bad Boy” Załęcki i Mateusz „Don Diego” Kubiszyn spotkają dziś o godzinie 20:00 na ważeniu i sesji pytań przed jutrzejszym pojedynkiem na HIGH League 3 Extra."

Zapomnieliście dodać że będzie to na yt:
 
Jak narazie 45minut omawiają walki które widziałem tydzień temu. Siedzę z telefonem wyłączyłem dźwięk w TV i czekam jak debil na walkę. Poziom tej gali naprawdę mega wysoki.
 
Back
Top