“The Reem” cz.12 – The Final

maddem

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Uwielbiam filmy z tej serii ! Mega produkcja
icon_smile.gif
Ali napisze po raz kolejny ŚWIETNY GOŚĆ I ZAWODNIK
icon_smile.gif

marcus-007

Jungle Fight
Lightweight
Nieee no, jak to koniec? Mam nadzieję, że jeszcze coś podobnego powstanie, bo na odcinki z tego dokumentu czekałem zawsze z niecierpliwością.

Rocco

Oplot Challenge
Welterweight
Oczywiście się nie zawiodłem, kolejny świetny filmik o Overeemie, przedtem był mi obojętny ale teraz naprawde go polubiłem, szkoda że koniec tej serii… Może ktoś wie co to za nutka na początku, byłbym wdzięczny.

ned

Oplot Challenge
Welterweight
to nie koniec. Będą kolejne odcinki. Mega, ale moim zdaniem najsłabszy odcinek z serii. Scena w której jeden z trenerów rozmasowuje mu kolano przed finałem i udziela wywiadu jest co najmniej słaba….

szato1304

Oplot Challenge
Middleweight
piekny filmik, piękna seria, super gość, pełen szacunek – wielkie osiągnięcie. Oby więcej pasów Ali bo w pełni na to zasługujesz. Momenty z muzyką z kickboxera po prostu brak mi słów, coś wspaniałego
icon_wink.gif
I podłączam się do pytania Rocco czy zna ktoś nutkę z początku??

marcus-007

Jungle Fight
Lightweight
Mi najbardziej podobały się sceny:Pierwsza, kiedy jeden z trenerów nie mógł wytrzymać i prawie wbiegł na ring, po tym jak Aerts upadł. Druga, dedykacja zwycięstwa.

Mort

Żołnierz Chrystusa
Jak napisali na końcu ‘To be continued…?’ to na pewno będzie The Reem 2
icon_biggrin.gif

G

Guest

Guest
A ja czekam na Hariego i Bonjasky zeby ten pas trafił do właściciela;) pewnie mnie zjecie za to

SEEMANN

Jungle Fight
Featherweight
ten początkowy song leci bardzo podobnie jak piosenka OMEN – Prodigy (posłuchajcie końcówki). To pewnie jakiś mix tej piosenki…

krwawy

Oplot Challenge
Lightweight
Tego sie nie da porownac z ufc,tu czuc klimat i fani ktorzy go kochaja z pewnoscia nie zycza mu przejscia do ufc,tam Danka” zrobil by z niego swego slugusa i kazal mu mowic przed walkami jak to porozrywa wszystkich na strzepy(trash talk)no i w usa wiecej jest fanow Danki niz Alistara wiec pewnie kazdy czekalby na jego porazke,moim zdaniem,tylko cain moglby z nim powalczyc,reszta do przejscia
icon_smile.gif

Tens

WSOF
Heavyweight
Jak to zawodnicy UFC mają źle… Brak problemów z pieniędzmi za walkę, bonusy, sponsorzy, opieka medyczna. Do trash talk nikt nie zmusza, ktoś chce to gada, nie chce to nie.

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Za to Alistair ma cudownie w Japonii, szczegolnie z finansowego punktu widzenia
icon_smile.gif
Jeszcze niedawno psioczyl na FEG i nie chcial walczyc w Dream, bo mu wisieli kase za poprzednie walki. Co do japonskiego klimatu sie zgodze jest swietny, bardzo go lubie, ale oprocz tego nie ma to nic z profesjonalizmem wspolnego.

G

Guest

Guest
Jak to jest z tymi kolanami teraz? w pierwszej walce Ali dostawal upomnienia a potem w dalszych walkach dalej uzywal kolan?;D

G

Guest

Guest
cała seria jest konkretna – być może będa nowe odcinki kto wie zalezy jak zawsze od sponsorów i kasy. co do japońskich gal to dla mnie one byly nieporównywalnie lepsze pod wzgledem klimatu i emocji od tego co sie teraz dzieje w stanach – moim zdaniem były po prostu dużo ciekawsze(nawet freak fighty dawały coś nowego i uzupełniały gale) Nie można ponadto pisać ze organizacjia w Japonii jest beznadziejna bo to nieprawda – nie jest to może wzór doskonałości ale samo zorganizowanie takiej imprezy nigdy nie jest powierzane amatorom – zreszta dziwi mnie że ktoś tu pisze o słabej organizaccji japońskich gal nie mając odpowiedniej wiedzy i informacji na ten temat. W kazdym razie niedługo zapowiada sie konkretna walka Todd vs Alistair – choc jeszcze niedawno byli tacy co wo to niewierzyli. Obaj chca skonczyc walki przed czasem wiec zapowiada sie ciekawie – oprocz lucky puncha jednak Duffee nie ma możliwości wygrać moim zdaniem.

fusel

EFC Africa
Heavyweight
“choc jeszcze niedawno byli tacy co wo to niewierzyli”
…i dalej nie wierza. Gdyby walka byla na 100% zaklepana to by juz widnialo to starcie na stronie organizatorow. Takze poczekajmy.
Co do organizacji imprez to nie placenie za walki zawodnikom ma niewiele wspolnego z profesjonalizmem.

G

Guest

Guest
z tego co wiem Monte Cox, manager Duffee’ego potwierdził oficjalnie tą walke – organizacja a płacenie zawodnikom to nie do końca to samo.

fusel

EFC Africa
Heavyweight
No niby Monte Cox potwierdzil, ale poki co potwierdzenia od organizatorow nie ma, wiec ja wole zaczekac.

Co do organizacji to mi chodzi akurat o kwestie finansowa, ktora jest czescia skladowa organizowania eventu. Natomiast co do klimatu samych gal i przebiegu nie mam nic do zarzucenia. Co do zaplecza (opieka nad zawodnikami itp.) to nie bede sie wypowiadal, bo nie jestem za bardzo rozeznany.