“Pogi” na gali Ring XF 2

Informacja prasowa:
30-go maja na gali Ring XF 2 wystąpi kontrowersyjny Mateusz “Pogi” Pogudz – MMA Fight Club Zgorzelec, który zmierzy się z debiutującym w zawodowym ringu Rafałem Haratykiem z Berserkers Team.

Mateusz legitymuje się zawodowym rekordem 2-0-0, posiada bardzo dobrą bazę zapaśniczą, ma na swoim koncie m.in. amatorski pojedynek z Borysem Mańkowskim.

Rafał natomiast posiada imponujący rekord amatorski 11-0-0, jest zdobywcą I-go miejsca na MP Południowej 2009 oraz zwycięzcą turnieju Hadaka Waza w Bytomiu 2009.
Rozpiska Ring XF 2: Drugie Uderzenie.

“Pogi” na gali Ring XF 2

Ad44

Oplot Challenge
Welterweight
pepe, czemu kontrowersyjny? Chłopak mówi o sobie mistrz Polski w zawodowym MMA. Wygrywa własne gale z przeciwnikami z wiosek obok tytułując ich Mistrzami Chorwacji (Or whatever), a na dokładkę robi sobie takie samplery (Nawet z przegranych walk ALMMA), w których figuruje jako bezapelacyjny mistrz MMA w Polsce. Po prostu człowiek orkiestra, pyszałek i bajkopisarz. O jego osobie możesz poczytać bardzo dużo w Internecie jak będzie Ci się chciało poszukać. Pogi jest dobrze znany na forach Internetowych o sportach walki. Gale z kosmosu, wygrane z kosmosu, przeciwnicy z kosmosu. Dlatego jest kontrowersyjny. Dobrze, że w końcu dostanie porządnego przeciwnika, a nie kolegę do nabijania rekordu.

pepe

Oplot Challenge
Heavyweight
Aaa pamiętam było coś, nie skojarzyłem, że to ten zawodnik. Pamiętam, że nawet widziałem jedną jego walkę.
Dzięki za wyjaśnienie sprawy Ad44.

Wojtassio

Jungle Fight
Light Heavyweight
*Rafał Haratyk
icon_smile.gif

macaco

Oplot Challenge
Welterweight
http://www.google.pl/search?q=mateusz+pogudz&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

Mateusz Pogudz – oszust – tak brzmi wiekszosc linkow pierwszych lepszych z google , nie bez powodu. Ludzie trenuja normalnie to i walcza to organizatorzy nawet na nich nie spojrza ,a jak ustawiaja sobie walki , robia milion samplerow, robia sobie sami konferencje prasowe i kupuja sobie medale to sa brani do walk…

Prawdziwe statystyki Pogiego : amatorskie mma 0-4 ( w walkach pierwszego kroku na almie ! + B.M), zawodowe kupione 2-0-0 (szkoda ,ze tego zawodowstwa nie ma jakos w sherdogu ,a sprawa kupowania walk jest bardzo mocno opisana chocby na budo ).

Od dzisiaj oszustwo poplaca, nie ciezki trening….

Zlatan

WSOF
Light Heavyweight
Ciekawy kolo ten Pogudz.
Musze isc sobie kupic medal, zawsze chcialem byc mistrzem swiata :D

Komentarz z MMARocks

BAMMA
Bantamweight
Nie samym saltem w tył żyje człowiek – Mateusz Pogudz opowiada...

Wiele e-maili i prośb napływało do nas abyśmy zapytali Pogiego o jego ostatnie kontrowersyjne salto w tył po walce na gali Mixed Fight Night 2. Poprosiliśmy go aby wyjaśnił nam dlaczego sprawiło mu ono tyle trudności.

Mateusz Pogudz:
„Hyyy… po pierwsze to nie było tak, że fiflak (przyp. salto) mi nie wyszedł tylko dość mocno wyklepałem się na swoim przeciwniku w dosiadzie i troche brakło mi powietrza gdy robiłem pierwszego fiflaka w tył po walce, w drogę weszedł mi także sędzia – dokładnie widać to na filmie, jak idzie w moją stronę a gdy się już wybiłem w góre to spowodowało to, że musiałem zaprzestać dalszego dokręcania i się ratować, bo bałem się skrzywdzić sędziego (żartobliwie dodał). Co do drugiego fiflaka to nie dokręciłem do końca bo zabrakło sił, ale lądowanie było już widoczne.”

MMAZGorzelec

To chyba dość jasne, że koleżka ma coś z garem, ale od kilku miesięcy domagano się na forach, żeby zawalczył w poważnej walce, więc oto jest taka walka.

Jak rozumiem, jest to pojedynek debiutantów, więc tylko zwycięzca dostanie kasę. Albo Pogi udowodni, że jest mistrzem wszechświata w MMA, albo Rafał zarobi trochę grosza, będzie miał zawodowy debiut za sobą, a publiczność obejrzy jak Pogi dostaje bęcki i wszyscy będą szczęśliwi.

Galego

Oplot Challenge
Welterweight
Masz racje. Przeciez nikt normalny nie odstawia takich szopek. Jak zobaczylem ten ostatni filmik to naprawde sie przeraziłem. Niewiem czy to zaburzenia świadomości, czy jakas choroba społeczna, ale to jest chore. Rozumiem, własne ambicje, ale kolo sam sie wkrecił w ten fikcyjny świat. Nie wierze ze to wszystko jest dla lansu. Sesje zdjeciowe prawie jak do kalendarza KSW, UFC promo, organizacje z dupy wziete…nie, to nie może byc normalne…

un poco loco

Oplot Challenge
Lightweight
Zgadzam się w stu procentach z Venomem
Pogi walczy w “przedwalkach” debiutantów więc nie ma co płakać, że zabiera miejsce innym, lepszym zawodnikom. Najwyraźniej organizator nie przejął się jego “dokonaniami”
Każdy z nas zapewne chętnie zobaczy go na ringu z prawdziwym przeciwnikiem więc potraktujmy to jako nasz mały freak show;)

torpedo

UFC
Flyweight
Mam mieszane uczucia odnośnie występu Pogiego. Z jednej strony wkurwia mnie niemiłośiernie,że dostaje szanse występu na gali dzięki swojemu pajacowaniu, oszukiwaniu i to z chłopakami którzy na serio biorą ten sport NA POWAŻNIE . Jest to sygnał wysłany wszystkim leniwym idiotom, że można iść na skróty i dobrze na tym wyjść. Pomijam fakt,że powinno się zbadać tego człowieka (bez złośliwości to mówie- występ w kombinezonie dał mi do myślenia).
Druga strona jest taka,że skończy się ta cała paranoja (mam nadzieję) i jak Rafal Go stłucze, to nikt więcej propozycji poważnej Mu nie da.
Chociaż jak znam życie to będą gale MNF dalej, dalej będą przeciwnicy typu tajski samoańczyk ze wsi Pieski, dalej będzie nominowany na Człowieka Roku, a Burmistzr będzie wniebowzięty,że ma takiego SPORTOWCA.

Ad44

Oplot Challenge
Welterweight
Torpedo, przeczytaj post un poco loco. Żaden to sygnał wysłany idiotom. Nikt nie będzie naśladował Pogiego po to aby zawalczyć na jakiejkolwiek gali MMA. Przecież nie dostał main event. Spokojnie, wyluzuj. Ja z chęcią obejrzę walkę Pogiego. Chociaż by po to, aby zobaczyć jego klęskę. Gwarantuję Ci, że nie ma drugiego takiego Pogiego w Polsce w MMA (Chociaż jeden już kandyduje na to miano..). Co za tym idzie nikt nie pójdzie w jego ślady by walczyć na profesjonalnych galach. Bez przesady.

torpedo

UFC
Flyweight
ogólnie jestem wyluzowany
icon_smile.gif
Przeczytalem też post poco i dalej jestem takiego zdania jak powyżej- czyli dalej mam mieszane uczucia. Masz rację że występuje w przedwalce i fajnie że w końcu zobaczy,że trzeba trenować i temu poświęcać czas a nie pajacowaniu. Natomiast mnie chodzi o to,że nawet na tą przedwalkę się dostał za sprawą swojej autopromocji i to jest złe.

kubekk

Jungle Fight
Lightweight
Hah zawodowy mistrz polski mma.
Po obejrzeniu filmiku w którym robi fikołki jakieś w czarnym dresie i macha nogami jak prawdziwy mistrz kung fu stwierdzm że chłopak ma coś z głową.