“Fedor nie wyraził sprzeciwu kiedy chcieliśmy przerwać walkę”

Yagiel

UFC
Lightweight
no chyba widział , że nie widział na jedno oko :Dco prawda, są zawodnicy co walczą z jednym,,alle to kwestia przyzwyczajenia :PNie pytajcie mnie jacy bo nie pamietam. i to chyba w k1 był taki
 

spartan

BAMMA
Middleweight
Chanbari
icon_smile.gif
 

supermario

Jungle Fight
Lightweight
Faldir Chahbari (się nie dziwie, że nie zapamiętałeś :) ) i to, że nie widzi na jedno oko nie przeszkodziło mu na stoczenie ponad 90 walk!!! No i ma zajebiste wejścia na ring. A wracając do tematu to Fedor rzeczywiście nie protestował ani trochę i ja go świetnie rozumiem. To nie był jego dzień po prostu. Jednak gdyby Fedor uparł się i chciał walczyć to myślę, że zobaczyllibyśmy 3 rundę Silva vs Cyklop. Lekarze na pewno ,,przymknęli by oko" i pozwolili walczyć największej gwieździe Strikeforce.
 

malinowsky

UFC
Welterweight
Nie rozumiem tej dyskusji, nieważne czy przerwał lekarz, czy sam Fedor. Fedor przegrał, Silva go zmasakrował i to jest ważne. Emelianenko nie był w stanie walczyć.
 

Korz

Jungle Fight
Welterweight
Jakby dalej walczył to niewiadome co by było, może ze by przegrał przez duszenie. Puste gadanie!! Eeee czy to nie było już wałkowane??
 

Adams

Jungle Fight
Middleweight
Ale tu nie chodzi o to czy lekarz mial prawo przerwac walke czy nie tylko o to, ze jakis rosyjski dziennikarz napisal ze Fedor na zadane mu pytanie czy chce dalej walczyc rzekomo odpowiedzial • Nie, nie chce • co okazalo sie wierutnym klamstwem a co niestety podchwycily, niektore media i uznaly to za pewnik.
 

PiorunPL

Jungle Fight
Heavyweight
Mogli go puścić.
To oko wyglądało i tak lepiej niż np oko Koschecka w walce z St. Pierre, w boksie tez jak oko sie zamyka to pozwalaja walczyć.
Niemniej na to ze slabo wypadł w walce miało wpływ mase czynników, wiekszosc wymieniłem wczesniej
-HW to nei jego kategoria wagowa, on jest w 2ch kategoriach za wysoko, powinien walczyc w MW, albo zwiększyć mase mięśniową.
-Walczy w swoim lokalnym klubie, tam nie ma speców ani sparing partnerów od GnP, ju-Jitsu, Kick-Boxingu, Muay-thai
-ma słabych trenerów, ktorzy nie sa zadnymi specami od MMA
-jego motywacja, podejscie do walki jest mało ambicjonalne, to nie jest typowe podejscie sportowca, nie zależy mu, inny by sie wyklocał ze chce dalej walczyć, ale on ma to gdzieś, jego pierwsza porazka była przez TKO poprzez rozciecie łuku, po ciosie łokciem… nie powiedział wtedy ani słowa. Ale wiadomo ze to smieszne było, ludzi z 3 razy gorszymi rzeczami walczyli i wygrywali

Ja bym Fedorowi proponował poprawic te wszystkie rzeczy, i wtedy dalej moze wymiatać jeszcze przez kilka lat.
 

Jakub Bijan

UFC
Middleweight
Cohones
MMARocks
Ja bym Fedorowi proponował poprawic te wszystkie rzeczy, i wtedy dalej moze wymiatać jeszcze przez kilka lat.


Jakaż to szkoda Piorun że nasz Fiodor nie ma Cie u swego boku ;)
 

Zimin

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Fedor z dwoma okami nie dał rady i w trzeciej rundzie z jednym miał walczyć? Było by ciężkie K.O.
 

Zelboys06

Shark Fights
Middleweight
• Fedor nie wyraził sprzeciwu kiedy chcieliśmy przerwać walkę •

"Powiedzialem mu - jesli chcesz kontynuuowac, pusc mi dwa razy oczko prawym okiem".


Ot i cala tajemnica porazki :-)
 

spartan

BAMMA
Middleweight
Piorun
wielu zawodników walczyło z zamkniętym okiem ale na swoją prośbę,lekarz sugerował przerwanie a zawodnik oponował, w tym wypadku Fedor nie zaprzeczył bo czuł że w 3 rundzie może się to już tylko gorzej skończyć…ja mu się nie dziwię , byl w tej walce totalnie zdominowany przez Silve, tylko cud mógł mu pomóc wygrać ( a księdza nie było więc na cuda nie liczył hehehe
icon_smile.gif
).TAk sobie czytam te posty pioruna i zaczynam rozumieć dlaczego większość osób drażni postawa ”psychofanów” Fedora …żeby nie było sam się do nich zaliczam ale nie będę na siłę szukał usprawiedliwień,dawał rad i się wygłupiał na forum
icon_smile.gif
 

Zelboys06

Shark Fights
Middleweight
Odczep sie od Pioruna. Ja go rozumiem - gdyby Fedor trenowal zgodnie z jego wskazowkami, by na pewno wygral! Piorun to prawdziwy specjalista od MMA, ja sie poznalem na nim juz po jego typach na UFC126 :-)
 

Tiger32

Jungle Fight
Middleweight
spartan
gorzej skończyć…ja mu się nie dziwię , byl w tej walce totalnie zdominowany przez Silve, tylko cud mógł mu pomóc wygrać ( a księdza nie było więc na cuda nie liczył hehehe ).
Pierwszą runde według sędziów Fedor wygrał 10;9 w drugiej dostał łomot więc 10;8.Wystarczyłoby żeby Fedor wygral na punkty 3 rundę więc to nie aż taki cud tym bardziej że Silva też był zmęczony.
 

Tiger32

Jungle Fight
Middleweight
Jednak Silva wygrywał i miał większe szanse na wygraną ale cud to za dużo powiedziane:)
 
Top