Żyraf szlifuje formę pod trenerem Andrzejem!

Anonymous

NoLife FC
18056959_1319174378152464_2918305777011681967_n.jpg


Do gali KSW 39 Colosseum został miesiąc.
Tomasz Narkun - mistrz dywizji LHW (półciężkiej) organizacji KSW, na kilka dni przeniósł się do klubu Ankos mma, by pod okiem najlepszego trenera w Europie - Andrzeja Kościelskiego, trenować myczki zapaśnicze.
Żyraf twierdzi, że główny nacisk będzie się starał położyć na tzw TDD (obrona przed obaleniami), by jego przeciwnik - Marcin Wójcik go nie.....obalił :smile:
A nawet jeśli uda się Wójcikowi sprowadzić Żyrafa na glebę, to Tomek się nie załamuje gdyż::fjedzia:

W klubie Ankos , jak widać jest z kim porobić: Bedorf, Maćkowiak, czy Andryszak.

Czy trenując z czołówką dywizji HW (ciężkiej) w Polsce, Żyraf udanie obroni pas na Narodowym?
O tym przekonamy się już w sobotę , 27 maja 2017 r.

Bilety na galę wciąż można kupić TUTAJ
 
ale że serio myślisz, że Wójcik cokolwiek ugra? Bój się Boga Janusz :D

Rozumiem patriotyzm klubowy i w sumie się nie dziwię. Jeśli walka zejdzie na ziemię to Wójcik może mieć ciężko, wiadome. W stójce wręcz odwrotnie.
 
Dementuje. Kaczka jeszcze nigdy żadnej gry nie popsuł.Nie wiem jak z Karolem, ale że serio myślisz, że Wójcik cokolwiek ugra? Bój się Boga Janusz :D
Jesli chcesz poznac opinie Janusza. Tomek ma moim zdaniem wachlarz umiejetnosci pozwalajacy pokonac Marcina, jednak tak naprawde przegra te walke jeszcze zanim starcie sie rozpocznie.
 
Rozumiem patriotyzm klubowy i w sumie się nie dziwię. Jeśli walka zejdzie na ziemię to Wójcik może mieć ciężko, wiadome. W stójce wręcz odwrotnie.

Ale to nie jest patriotyzm klubowy :D w stójce też nie przewiduje szans Wójcika i to piszę z pełną odpowiedzialnością, to jest po prostu inny level zawodników. Nie ogarniam skąd ludzie tacy pewni Wójcika, jedyną szansę upatruję w tym, że Tomek go zlekceważy i da się gdzieś podpuścić, w co szczerze wątpię, bo raczej sobie nie pozwoli na wygłupy na gali takiego formatu.
 
Back
Top