Żyraf szlifuje formę pod trenerem Andrzejem!

Anonymous

NoLife FC
18056959_1319174378152464_2918305777011681967_n.jpg


Do gali KSW 39 Colosseum został miesiąc.
Tomasz Narkun - mistrz dywizji LHW (półciężkiej) organizacji KSW, na kilka dni przeniósł się do klubu Ankos mma, by pod okiem najlepszego trenera w Europie - Andrzeja Kościelskiego, trenować myczki zapaśnicze.
Żyraf twierdzi, że główny nacisk będzie się starał położyć na tzw TDD (obrona przed obaleniami), by jego przeciwnik - Marcin Wójcik go nie.....obalił :smile:
A nawet jeśli uda się Wójcikowi sprowadzić Żyrafa na glebę, to Tomek się nie załamuje gdyż:


:fjedzia:

W klubie Ankos , jak widać jest z kim porobić: Bedorf, Maćkowiak, czy Andryszak.

Czy trenując z czołówką dywizji HW (ciężkiej) w Polsce, Żyraf udanie obroni pas na Narodowym?
O tym przekonamy się już w sobotę , 27 maja 2017 r.

Bilety na galę wciąż można kupić TUTAJ
 

s3pp

EFC Africa
Featherweight
ale że serio myślisz, że Wójcik cokolwiek ugra? Bój się Boga Janusz :D

Rozumiem patriotyzm klubowy i w sumie się nie dziwię. Jeśli walka zejdzie na ziemię to Wójcik może mieć ciężko, wiadome. W stójce wręcz odwrotnie.
 

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Dementuje. Kaczka jeszcze nigdy żadnej gry nie popsuł.Nie wiem jak z Karolem, ale że serio myślisz, że Wójcik cokolwiek ugra? Bój się Boga Janusz :D
Jesli chcesz poznac opinie Janusza. Tomek ma moim zdaniem wachlarz umiejetnosci pozwalajacy pokonac Marcina, jednak tak naprawde przegra te walke jeszcze zanim starcie sie rozpocznie.
 

Gerard

BAMMA
Heavyweight
Rozumiem patriotyzm klubowy i w sumie się nie dziwię. Jeśli walka zejdzie na ziemię to Wójcik może mieć ciężko, wiadome. W stójce wręcz odwrotnie.

Ale to nie jest patriotyzm klubowy :D w stójce też nie przewiduje szans Wójcika i to piszę z pełną odpowiedzialnością, to jest po prostu inny level zawodników. Nie ogarniam skąd ludzie tacy pewni Wójcika, jedyną szansę upatruję w tym, że Tomek go zlekceważy i da się gdzieś podpuścić, w co szczerze wątpię, bo raczej sobie nie pozwoli na wygłupy na gali takiego formatu.
 
Top