Żegnamy Mahonka!

Pewnie zatrzasnął się w budce strażnika jak pilnował trawnika. Bateria padła w laptopie i czeka aż go ktoś uwolni.
 
Pewnie zatrzasnął się w budce strażnika jak pilnował trawnika. Bateria padła w laptopie i czeka aż go ktoś uwolni.
Oczywiste rozwiązania zawsze przychodzą mi do głowy najpóźniej :)
 
Niby go ignorujecie, a jednak pytacie się nawajem czy juz się pojawił. Jakas niekonsekwenja, cytując klasyka na chuj drązyć temat?!
 
Bo to typowy temat do pisania o wszystkim i o niczym. Taki gdzie można pośmiać się i pogadać o bzdurach ;-). Czyli żegnamy Mahonka :D
 
ja tez nikogo nie ignoruje, uwielbiam was wszystkich. Jestescie super panowie, tak trzymac. Emotki tylko chujowe, ale poza tym jestescie super
 
Panowie, ja rozumiem, nowe forum, nowa opcja itp. ale po co chwalić się na kazdym kroku "ja zablokowałem Mahonka i Kaczkę", "ja nie blokuję nikogo" i powtarzać to milion razy? Fajnie, jest ignore, no to ignorujcie, to już sprawa kazdego prywatnie, a nie na pokaz typu "Oni ignorują to ja też i się pochwalę". Pozdróweczki!
 
Midern ja zignorowałem mahonka. I wbrew temu co ludzie piszą, nie dlatego że jest to modne - nie chcę oglądać zjebanych gifów z pedałami. I jest mi z tym dobrze.
 
Panowie, ja rozumiem, nowe forum, nowa opcja itp. ale po co chwalić się na kazdym kroku "ja zablokowałem Mahonka i Kaczkę", "ja nie blokuję nikogo" i powtarzać to milion razy? Fajnie, jest ignore, no to ignorujcie, to już sprawa kazdego prywatnie, a nie na pokaz typu "Oni ignorują to ja też i się pochwalę". Pozdróweczki!
POSTY SAME SIE NIE NABIJOOOO.
 
szczerym będąc to jeszcze nie skorzystałem z opcji ignorowania i jakoś żyję. a z resztą takie wychwalanie się, że ooo zignorowałem mahonka jest kurwa suabe w chuj. ignorujesz kogoś, zachowaj to dla siebie. fejmu tu nie zdobędziesz (chyba)...
 
W ogóle o mahonku więcej czytam u innych w ich postach niż faktycznie tego mahonka na forum widzę.
 
Back
Top