Ślady używania hormonu wzrostu

Status
Not open for further replies.

Aliibaba

PRIDE FC
Lightweight
Żółta Kartka
Gdzies czytalem, ze takie kropki na bebzonie to od sterydow sa, dokladnie od hormonu wzrostu, ktos w temacie moze cos napisac czy to prawda?
usa_today_10131683.0.jpg

jBgoAII.jpg

ArhEjCs.jpg

3wNGiNk.jpg

prachnio_2.png
 
Ja zawsze stawiałem na to ze to jakieś włókniaki albo węzły chłonne .cokolwiek to jest ma każdy tylko widoczne dopiero przy niskim bodyfacie. a kazdy kto ma taki poziom tkanki na pewno koksi wiec na jedno wychodzi hehehe. Taka moja teoria
No i ci z fotek na bank biorą . Tzn nie Polak oczywiście
 
Ja zawsze stawiałem na to ze to jakieś włókniaki albo węzły chłonne .cokolwiek to jest ma każdy tylko widoczne dopiero przy niskim bodyfacie. a kazdy kto ma taki poziom tkanki na pewno koksi wiec na jedno wychodzi hehehe. Taka moja teoria
No i ci z fotek na bank biorą . Tzn nie Polak oczywiście
akurat przypadek, ze najwieksi sterydziarze jak Jones czy Belfort takie plamy na brzuchu maja
 
No pewnie nie przypadek. To nie plamy tylko podskórne szity jakieś ale chyba jakby to był dowód na kuracje to by było zbyt proste. I tak wbijają i tak więc luzik.
 
No pewnie nie przypadek. To nie plamy tylko podskórne szity jakieś ale chyba jakby to był dowód na kuracje to by było zbyt proste. I tak wbijają i tak więc luzik.
imo to moze byc dowod, bo polowa z fotek to juz zlapana byla na dopingu
vitor-belfort-then-and-now.jpg
 
Ja słyszałem, że od hormonu wzrostu i czegoś tam jeszcze wywala bebzon, taki jak mają dzisiejsi kulturyści
 
a Rudy cala klata w pryszczach, do tego na bebzonie tez te kropki (mniej widoczne)
usa-today-7386011.0.jpg
 
piermandolicie, mam identyczne dwie kropki, na moim ulanym bebzonie, nawet badałem je - tłuszczak, taki nowotwór nieszkodliwy
 
widze sami znawcy tutaj, dla mnie cos jest na rzeczy
akurat epidemia tluszczakow wsrod czolowych zawodnikow UFC zlapanych na dopingu XDDD
 
Przecież w Ameryce wszyscy w mma brali testosteron i hgh jako "suplementy" na legalu .
Po co to trt, myślicie że takie brytany jak belfort mieli jakieś naturalne zaburzenia iliści testosteronu ? Spadł od sterydów które wpierdalali za młodu, i tylko dlatego używają trt jako "terapii" . Tam nawet po 30 idziesz do lekarza i mówisz że słabo się czujesz to ci hormony przepisuje.

Tutaj "Naturalny dziadek " po legalnych suplach

testosterone-hgh-500x500.png

Ciało lepsze od Vitora teraz . Jakby usada nie weszła to takie dziadki by rozkurwiały swoje kategorie wagowe :DC:
 
Przecież w Ameryce wszyscy w mma brali testosteron i hgh jako "suplementy" na legalu .
Po co to trt, myślicie że takie brytany jak belfort mieli jakieś naturalne zaburzenia iliści testosteronu ? Spadł od sterydów które wpierdalali za młodu, i tylko dlatego używają trt jako "terapii" . Tam nawet po 30 idziesz do lekarza i mówisz że słabo się czujesz to ci hormony przepisuje.

Tutaj "Naturalny dziadek " po legalnych suplach

testosterone-hgh-500x500.png

Ciało lepsze od Vitora teraz . Jakby usada nie weszła to takie dziadki by rozkurwiały swoje kategorie wagowe :DC:
W Polsce tez juz mozna legalnie poddac sie terapii trt .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top