Łukasz "The Punisher" Parobiec

Parobiec GOAT?

• Total voters
    74

majkelo89

UFC
Middleweight
IMG_20190128_225504.jpg

Witajcie w najważniejszym fanklubie polskiego MMA! Fanklubie zawodnika, który jak przegrał to wygrał! Przegrany pojedynek z Wagnerem Prado pokazał nie tylko jego wojowniczy charakter i odwagę. Łukasz Parobiec to również król komedii potrafiący rozbawić każdego ponuraka. Wspaniały mąż i ojciec, wzór do naśladowania. Mistrz wszechstylowej walki wręcz, którego charyzma i naturalny luz zrzesza wokół niego tłumy fanów.
Legendarny!
Najlepszy!
Parobiec GOAT!
FB_IMG_1548766186588.jpg

Dołącz do fanklubu i zostań oficjalnym Parobem GOAT-a!
:bleed::bleed::bleed:

P.S. Armia Karola Bedorfa to zwykli amatorzy!

Samuraj

Shark Fights
Heavyweight
Apeluje o hasztagowa akcje na twitterze. Wiemy ze KSW nie ma takiej kasy by zatrudnic ponownie GOAT'a ale presja tlumu moze zmotywowac ich do tej inwestycji(moze jakis bocian na szybko lub inny provident).Osobiscie zglaszam ze nie zrobie nic w tej sprawie ale znam kogos kto rownierz nic nie zrobi.

Kwestia tematu roku rozstrzygnieta
:cmgkeepgoing::frankapprove:

Samuraj

Shark Fights
Heavyweight
Myślałem że ta walka się odbyła, nie spojrzałem na datę bo na sherdogu już info ze po KSW stoczył kolejną walkę. GOAT.nie próżnuje walczy na akord #legacy

Isn't He awesome ?

wytrzeźwiał?

Jungle Fight
Bantamweight
Dlaczego żaden z językowych nazistów nie dodał jeszcze tego murzynka co łapie się za serce?
Pozdro Samuraj, nie to, że się przypierdalam, jestem pewny, że to wypadek przy pracy, ale w tak zacnym fanklubie takie akcje są po prostu niedopuszczalne.
Szanuję, gramy tutaj do jednej bramki i naprawdę zależy mi żeby ten pociąg był pełny a ludzie zabijali się o bilety...

Samuraj

Shark Fights
Heavyweight
Dlaczego żaden z językowych nazistów nie dodał jeszcze tego murzynka co łapie się za serce?
Pozdro Samuraj, nie to, że się przypierdalam, jestem pewny, że to wypadek przy pracy, ale w tak zacnym fanklubie takie akcje są po prostu niedopuszczalne.
Szanuję, gramy tutaj do jednej bramki i naprawdę zależy mi żeby ten pociąg był pełny a ludzie zabijali się o bilety...

Jestem wielce zdegustowany faktem iż nikt się nie czepia.Do wszystkich zelotow ortografired card