Łukasz Jurkowski rozpoczął współpracę z MMA Attack

malinowsky

UFC
Lightweight


Łukasz Jurkowski • zawodnik, a po zakończeniu kariery komentator związany z Konfrontacją Sztuk Walki rozpoczął współpracę z MMA Attack. Informację tę potwierdziła Zofia Szuster, rzecznik federacji MMA Attack.- Do tej pory była to informacja nieoficjalna, ale jeżeli pada takie pytanie to muszę potwierdzić, że Łukasz Jurkowski pomaga nam kompletować zawodników • mówi nam Zofia Szuster, rzecznik federacji MMA Attack. • Od początku powtarzamy, że nie nastawiamy się na konfrontację z KSW. Kompletujemy najlepszych ludzi do organizacji gali, a Łukasz jest niewątpliwie specjalistą • dodaje.

boxingnews.pl



komentarze na fb:






Piotr Pędziszewski Tego typu pomoc to chyba żadna "zdrada" i przejście do konkurencji. Gruba przesada jak dla mnie i szukanie przez STSsport sensacji na siłę.









Łukasz Jurkowski Brak rzetelności dziennikarskiej...chyba najpierw trzeba potwierdzić informacje u źródła jak wygląda sytuacja a dopiero później pisać pudelkowe artykuły z zdradzieckimi tytułami.









Boxingnews.pl To jest news z stsport.pl, który został nam przesłany na maila. Jest wypowiedź na yt jakiejś Pani rzecznik. Nikt z naszej redakcji o żadnej zdradzie nie pisze:)








Łukasz Jurkowski szkoda w takim razie ,że są Waszym źródłem informacyjnym... miałem Was za profesjonalny portal.





iv class="UIImageBlock clearfix uiUfiActorBlock">


Boxingnews.pl My nie stajemy po żadnej stronie:) Jest na yt rozmowa telefoniczna rzecznik MMA Attack. Jak chcesz możesz podać swoje stanowisko, umieścimy na portalu. Nie ma problemu:)









Łukasz Jurkowski Jest to prawda tyle ,że przekazana w za bardzo "sensacyjny" sposób:) Współpracuje z KSW i z MMAATTACK i każda inną poważną federacją ,której zależy na propagowaniu MMA w Polsce.Pozdrawiam:) sprawa wyjaśniona już z ST Sport. EOT








Boxingnews.pl od Razor: Juras daj jakies dementi jak nie do nas na poczte to nawwet na swojego facebooka. Stsport zrobilo newsa a u nas jest tego kalka i tyle. Zrob wpis ze to brednie a Falas zrobi newsa. Co zlego to nie my :) jakby co to ja pisze z telefonu : swoja droga niezle jaja jak sie rzecznik wypowiada, a to nie jest prawda:)








Boxingnews.pl lukasz a dasz im jakas wypowiedz zebysmy to tez opublikowali czy tylko ich opierdzieliles?
 
Wejdźcie sobie na facebook portalu boxingnews.pl i komentarze Jurasa do tego postu. Tam jest wyjaśnione część tych wiadomości.
 
Jakiś czas temu zacząłem oglądać "gale" WWE.... Najman/Saleta/Juras - no można napisać taki piękny scenariusz :)



Tak na serio, to wiadomość trochę zaskakująca.



Jakaś dobra dusza mogłaby zacytować ten wpis z fb?
 
Jeszcze się okaże że Juras powróci i sklepie Najmana zaraz po tym jak ten obije Saletę, ot taki rewanż za kolegę :D
 
Juras jest świetnym komentatorem, fajnie sie go słucha i jeżeli tylko jest mozliwość chciałbym aby komentował jak najwięcej gal PEACE
 
tez na poczatku bylem pewien, ze chodzi o komentarz, przez mylacy tytul na youtube.



ale nie kazdy wie, ze matchmaker to nie komentator wiec wybaczam ST Sport :-)
 
Mogę się mylić, ale Juras chyba nie był nigdy pracownikiem KSW. Startował jako zawodnik, a jako komentator był zatrudniony przez Polsat. Co więcej zdarzało mu się już komentować gale konkurencji BOTE, IFF, Fighters Arena...
 
Nie ogarniam tematu mógłby ktoś nakreślić sytuację :-)jakieś dementi (srenti)



sensacyjna wiadomość o co kaman czuje sie jak w jakimś argentyńskim horrorze



z tysiącem odcinków.MASAKRA :-)
 
Ekipa Bazelaka sieje głupi zamęt... szkoda słów i Jurasa, którego stawiają w jakiejś dziwnej sytuacji.



Najgorszę, że niektóre portale o mma to podłapały i rzucają jako oficjalnego newsa, mimo że Łukasz szybko na fb sprostował tą informację.
 
no bo news jakby nie bylo jest oficjalny. Juras potwierdzil informacje, ale zarzucil sensacyjny charakter przekazu - z czym chyba moge sie zgodzic.
 
Pracownikiem KSW ani Polsatu Łukasz Jurkowski nie był (na 99,99%). Jeśli coś go łączyło to umowy cywilnoprawne.



Zwróćcie uwagę na formę rozmowy pomiędzy red. STS a panią z MMA Attack. Wg mnie sprawia to wrażenie, znanej z tabloidów, ustawki.
 
Juras - człowiek instytucja. Jeszcze sam siebie obsadzi w walce, którą sam skomentuje i będzie ją sędziował (sky is the limit). Duży plus, że wszystko odbywa się na ludzkich zasadach, a nie gdzieś po kątach. KSW wie, że Juras, który jest w jakimś sensie jedną z ich twarzy, pomaga w początkach MMA Attack. Łukasz nie zamyka się na rozwój polskiego MMA i każdemu chętnie pomoże. Cała sytuacja podoba mi się. Nie licząc tych, którzy szukają sensacji tam, gdzie jej nie ma.
 
"...jak dotąd była to informacja nieoficjalna, ale skoro padło takie pytanie to muszę potwierdzić..."


:D
 
Ci kolesie są ,,zajebiście rzetelni'' :-)z stsportpl



kompletna porażka,chyba mocno nie lubią Jurasa



skoro robią takie chamskie wrzutki.
 
No jeżeli to kumple Najmana mają ten portal, a Najman jaki ma stosunek do Jurasa każdy wie.
 
Panowie temat iście z Pudelka lub z sportfanana:)



Juras tak jak większość z nas działa dla dobra MMA!



Jak dla mnie temat do zamknięcia...
 
Juras wydal krotkie oswiadczenie na facebooku,

Jako ,że zrobił się medialny szum wobec mojej współpracy z federacją MMAATTACK chciałbym się do tego odnieść hyhy: Tak współpracuję z Federacją MMAATACK w charakterze matchmakera.Szef nowej organizacji Darek Cholewa złożył mi propozycję współpracy przy tworzeniu fightcardu ,gdzie po konsultacji ,z czysto lojalnościowych powodów z Federacją KSW w osobach Maćka i Martina dostałem koleżeńską zgodę współpracy z nowo powstałą organizacją.Cieszy mnie fakt ,że KSW jako uznana marka w Polsce i na świecie ponad swoje interesy stawia dobro i rozwój polskiego MMA.Jako osoba ,która popularyzację tej dyscypliny w Polsce stawia ponad wszystkie układy bardzo się cieszę z postawy Maćka i Martina,włodarzy KSW.Moja rola w nowo powstałej federacji MMAATTACK jest ściśle określona, a mając w fightcardzie uznane polskie i światowe nazwiska ,absolutnie nie potrzebują reklamować się moją osobą.Ponad to nie ma możliwości abyśmy byli wraz z Andrzejem Janiszem komentatorami ww. gali.Jesteśmy lojalnymi pracownikami stacji Polsat Sport! pozdrawiam i życzę wielu listopadowych emocji związanych z MMA w Polsce!






Mnie osobiscie cieszy jedynie fakt, ze wszystko odbylo sie w cywilizowanych warunkach, za wiedza K&L, bo szkoda gdyby jeszcze wiecej zlej krwi sie porobilo pomiedzy MMAA i KSW, tym bardziej, ze Lukasz jest ikona federacji i pierwszym kandydatem do KSW HOF :-)
 
Back
Top