Łukasz Jurkowski o GSP i UFC 129 w OSI

Kwasman

Oplot Challenge
Heavyweight
Fajnie się tego słucha, ale kilka komentarzy wywołało lekkie “meh” na mojej twarzy… Chyba najbardziej fragment sugerujący że w wygranej z Kampmanem maczało palce UFC.

malinowsky

UFC
Welterweight
A ja postawie na Shieldsa
icon_smile.gif

bartek3112

Brutaal
Featherweight
a wedlug mnie jeden z jego slabszych wystepow…

najpierw sugeruje, ze gsp skonczy shieldsa (bo nie zwykl zostawiac decyzji sedziom ??) a potew stwierdza, ze pewnie bedzie go obijal przez 5 rund

nastepnie niepotrzebna sugestia o ustawieniu walki z kampmanem

a na koniec bezsensowne stwierdzenie, ze we wszystkim gsp bylby mistrzem swiata

G

Guest

Guest
oj tam fakt ze Juras sie troche zamotal,raz mowi ze skonczy shieldsa a raz ze bedzie go punktowal 5 rund,ale poza tym trzyma poziom.GSPPPPPPPPPPPP aaa jakie juz emocje przed gala.

Sugestia o tym, że walka z Kampmannem była ustawiona też mi się nie podobała. Pomijając fakt, że na prawdę UFC nie ma na sędziów żadnego wpływu, to walka była wyrównana, ostatnia runda bardzo trudna do wypunktowania. Jeśli nawet ktoś nie zgadza się decyzją, to raczej nie ma tu mowy o wałku.

jurass

BAMMA
Bantamweight
moim zdaniem to sstwierdzenie , ze za jaki sport by sie nie wzial, to odnosilby sukcesy jest jak najbardziej trafione

mat

UFC
Heavyweight
Juras sie troche gubi. Najpierw mowi ze GSP skonczy Shields'a w 3 rundzie, a potem mowi ze najbardziej prawdopodobne jest 5 rund obijania

Andrew P

Oplot Challenge
Heavyweight
nie moge patrzeć na tą kretynke która mówi jakby miała atak ślinotoku , kogo oni biorą do tej telewizji

magik

ONE FC
Welterweight
wypiszcie jeszcze 5 razy ten przyklad ze się walnął, bo 3 razy o tym przeczytać to za mało