Łukasz Jarosz o rozmowach z KSW

No to chyba wszystko jasne, jeżeli chodzi o walkę wieczoru na płockim KSW Extra.
 
@Vlador: Czemu do LHW? Wedle wikipedii wazy 100kg.



Powiem szczerze, ze inteligentnie sie wypowiada
 
Odnoszę wrażenie, że zejście do 93kg przy 182cm będzie rozsądniejsze niż walka w ciężkiej.
 
Jestem lekko skołowany. Wygląda na to, że jeżeli Jarosz pojawi się w KSW to w debiucie nie zmierzy się z Różalem:



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EEUwJQBUb5I

Kto następny? Według mnie Albert Sosnowski.


No to może Sosnowski vs. Jarosz. W sumie niegłupio.



BTW KSW 18 odbędzie się 25 [strike]listopada[/strike] lutego.
 
Hehe, czyli Tomek Drwal będzie pewnie w narożniku, ciekawe czy go wpuszczą na halę.
 
Jarosza może z Bazelakiem wystawią . Chyba Drwala wpuszczą , z Oknińskim też się ,,lubią" a na chale wchodził :)
 
ten wywiad dawno był więc nic z jego udziału na ksw nie będzie. Przynajmniej na najblizszej gali
 
@ kickboxing



Jeśli Jarosz nie walczy z Różalskim, to z kim miałby walczyć? Z Cengizem Daną, czy Janem Błachowiczem? Oczywiście, że na KSW 18 go nie będzie. Chyba, że przed galą wysypie się Le Banner, a Jarosz jest rezerwowym, ale na ten temat nic nie wiem.
 
Jeżeli zestawiliby Jarosza z Bazelakiem kiedykolwiek to byłby pogrom. Myslę, że kombinacja lewy prawy i byłoby po strongmanie.
 
Jeżeli zestawiliby Jarosza z Bazelakiem kiedykolwiek to byłby pogrom. Myslę, że kombinacja lewy prawy i byłoby po strongmanie.
 
Back
Top