1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Łukasz Bosacki: Team MMARocks odniesie sukces!

Discussion in 'Forum MMA' started by Tjo, Jul 4, 2010.

 1. Tjo

  Tjo Moderator Cohones

  Dołączył:
  Jun 13, 2009
  Komentarze:
  2,779
  Zdobyte Lajki:
  1,610
  Punkty:
  2,790
  Płeć:
  Male
  Miasto:
  Niewolnicze Południe
  Jak obiecałem, dzisiaj przesyłam tłumaczenie wywiadu z Bosym. Wywiad został udzielony dla serwisu federacji ProFC i opublikowany 3 lipca. Zapraszam do lektury!


  Łukasz Bosacki: Team MMARocks odniesie sukces!


  [​IMG]


  Menedżer ekipy „Team MMARocks” - Łukasz Bosacki w wywiadzie dla naszej strony opowiedział o zawodnikach, którzy będą reprezentować Polskę na turnieju „Puchar Wspólnoty Narodów”. Już w pierwszej kolejce, szóstego sierpnia przeciwko Nim do konfrontacji na ringu staną obecni posiadacze pucharu – drużyna Peresvet Fight Team.


  Łukasz, w Polsce MMA jest bardzo popularne, macie gwiazdę, którą interesujemy się także tu w Rosji – Mariusz Pudzianowski. Odpowiedz jak to się stało, że rozpoczęliście współpracę z rosyjską organizacją ProFC i jakie nadzieje wiążecie z uczestnictwem w turniejach tej federacji?


  Będąc menadżerem ciągle poszukuje możliwości pokazania się naszych zawodników poza granicami Polski i Europy. Mój znajomy z Ukrainy opowiedział mi o rosyjskiej organizacji ProFC i urządzanym przez nich turnieju. Więcej szczegółowych informacji o ProFC i o „Pucharze Wspólnoty Narodów” przeczytałem na stronie tej federacji i podjąłem decyzję o przesłaniu zgłoszenia udziału. Nasza prośba została przyjęta przez ProFC. Przede wszystkim oczekujemy dobrych walk z udziałem Naszych fighterów. Ponieważ sam turniej jest rozciągnięty w czasie, jest to rewelacyjne, nasi Chłopcy będą mieć możliwość bić się regularnie. No cóż, postaramy się eksplodować na turnieju!


  [​IMG]


  W tym turnieju planujecie sprawdzić swoje siły czy może stawiasz przed zawodnikami najwyższy cel – zwycięstwo?


  Mam nadzieję, że Chłopaki dadzą znakomite walki, które będą podobać się publiczności. A my osiągniemy sukces!


  Czy mógłbyś nam troszkę opowiedzieć o swojej ekipie - „Team MMARocks”. Jak dawno została ona założona i co udało się jej już osiągnąć?


  Team MMARocks – to bardziej drużyna liderów niż standardowy Team-Gym. W naszej ekipie występują zawodnicy trzech klubów: Masakra Team, Octagon Rybnik i Wydra Gym.


  W waszym kraju nader popularny jest turniej KSW, który jest także obserwowany za oceanem. A co Ty myślisz o tym, jeśliby w przyszłości jeden z etapów „Union Nation Cup – 3” zorganizować w Warszawie, za przykładem Ukrainy, Białorusi i Armenii, które wzięły na siebie prowadzenie poszczególnych rund UNC w tym roku, czy taki turniej cieszyłby się dużym zainteresowaniem wśród polskich fanów wszechstylowej walki wręcz?


  Myślę, że tak, ponieważ obecnie MMA w naszym kraju przeżywa „złoty wiek”. U nas odbywa się cała masa gal. Rzadko zdarza się weekend bez walk. Pojawia się coraz więcej fanów tego sportu. Dlatego sądzę, że ProFC w Polsce może śmiało liczyć na sukces.


  [​IMG]


  Czy widziałeś może w internecie wideo z walk na turnieju „Union Nation Cup -1”, i co możesz powiedzieć o poziomie zawodników, którzy brali w nim udział?


  Widziałem parę walk. Spodobał mi się ich poziom, szczególnie drużyna Peresvet FT, z którą przyjdzie Nam się zmierzyć. Będzie to dla Nas ciężka przeprawa, ale mam nadzieję, że szczęście będzie po naszej stronie.


  Opowiedz nam trochę o zawodnikach, którzy będą reprezentować wasz team w pierwszym etapie?

  W kategorii wagowej do 70 kg wystąpi Michał Mankiewicz. Jego rekord wynosi 4-0, a swoje jak dotąd najlepsze zwycięstwo odniósł nad jednym z czołowych, czeskich fighterów Vaclavem Pribylem na gali Hell Cage 4. Dalej w kategorii -76 kg – Mariusz „Radzik” Radziszewski. Jego rekord nie jest tak dobry, wynosi 5-6-1. On występuję od pierwszych dni, kiedy to MMA zawitało do Polski. 84 kg – Artur Kadłubek (8-6), weteran KSW. Wygrał ze Sergeyem Nikitinem. Artur jest bardzo doświadczonym zawodnikiem. W wadze półciężkiej wystąpi drugi weteran KSW – Łukasz Woś. Po przerwie wraca na ring z rekordem 1-2, z dwoma porażkami z Alexeyem Oleinikiem i Aleksandrem Radoslavjevicem, których moim zdaniem nie powinien się wstydzić. W turnieju wagi ciężkiej weźmie udział Jacek Czajczyński – 136-kilogramowy olbrzym. Zawodnik o wielkim serduchu. Warto dodać, że on także występuje na scenie MMA w Polsce od momentu pojawienia się tego sportu w naszym kraju.

  Zgodnie z tradycją pierwszy etap turnieju odbędzie się w Rostowie nad Donem, na świeżym powietrzu i w ringu umiejscowionym na wodzie. Jaka jest Twoja opinia o tym rosyjskim “nastroju”?


  Dla Chłopaków, którzy walczyli na Hell Cage czy KSW to nie stanowi problemu. Walka to walka i nie ważne gdzie ona się odbywa. Mam tylko nadzieję, że ring nie będzie zalany (śmiech).


  Dziękuję Łukasz. Do zobaczenia w Rosji! Oleg Belikov.
   
 2. Jakub Bijan

  Jakub Bijan UFC
  Middleweight
  Cohones MMARocks

  Dołączył:
  Oct 7, 2007
  Komentarze:
  11,471
  Zdobyte Lajki:
  23,010
  Punkty:
  4,790
  Płeć:
  Male
  Nie pogada :D
   
 3. Dzihados

  Dzihados UFC
  Light Heavyweight
  Cohones MMARocks

  Dołączył:
  Oct 7, 2007
  Komentarze:
  14,886
  Zdobyte Lajki:
  19,656
  Punkty:
  2,790
  Płeć:
  Male
  Occupation:
  https://www.youtube.com/watch?v=ANPsHKpti48
  Miasto:
  Września to stolica, reszta okolica!
  Home Page:
  Gratsy Bosy, dobrze gadasz :)
  Czekamy na ProFC w PL, no i na njusy z daleka :)

  Tjo: dziekowa, dobra robota!
   
 4. defthomas

  defthomas Vale Tudo
  Championship
  Cohones MMARocks

  Dołączył:
  Oct 7, 2007
  Komentarze:
  26,196
  Zdobyte Lajki:
  36,988
  Punkty:
  4,790
  Home Page:
  Bosy superstar, już 2 wywiad zaliczony :)
   
 5. Omoplater

  Omoplater Oplot Challenge
  Middleweight

  Dołączył:
  Jun 22, 2010
  Komentarze:
  93
  Zdobyte Lajki:
  2
  Punkty:
  1,790
  Panowie redaktorzy a wiadomo Wam coś o tym jaki będzie regulamin walk? Chodzi mi o takie sprawy jak ilość rund, łokcie, stompy, soccery i kolana w parterze; bo walki o ile wiem toczą się na ringu.
   
 6. Anusiak

  Anusiak Brutaal
  Bantamweight

  Dołączył:
  Jun 2, 2009
  Komentarze:
  459
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  2,790
  Ciekawe jak będzie z dostępnością do walk z tych gal. Bo max zainteresowany jestem tym turniejem.
   
 7. Wojsław Rysiewski

  Wojsław Rysiewski KSW

  Dołączył:
  Mar 5, 2008
  Komentarze:
  14,076
  Zdobyte Lajki:
  747
  Punkty:
  2,790
  ProFC zwykle uploaduje wszystkie walki na swoim kanale youtube.
   
 8. Tjo

  Tjo Moderator Cohones

  Dołączył:
  Jun 13, 2009
  Komentarze:
  2,779
  Zdobyte Lajki:
  1,610
  Punkty:
  2,790
  Płeć:
  Male
  Miasto:
  Niewolnicze Południe
  Omoplater - niestety nie znalazłem regulaminu walk na ich stronie, sądzę, że zanim Nasi pojadą powinni otrzymać jakieś rules :) bądź na miejscu bezpośrednio przed turniejem. Wtedy się dowiemy. Na poprzednich edycjach o ile dobrze pamiętam było tak: ring, walka - 2x5min, tradycyjnie bez soccerkicków, stompów, łokci, kolan na głowę w parterze.


  Kanał na Youtube - http://www.youtube.com/user/PR0FC#g/u


  Jeżeli ktoś by chciał to mam pobrany z rosyjskiego trackera ostatni finał ProFc Union Nation Cup AE Team vs. Peresvet. To jest ta kwietniowa gala gdzie walczył Alexander Emelianenko z Bengtssonem. Pod koniec tygodnia postaram się skontaktować z Chłopakami z MMA Videos i Im podesłać.
   
 9. Tjo

  Tjo Moderator Cohones

  Dołączył:
  Jun 13, 2009
  Komentarze:
  2,779
  Zdobyte Lajki:
  1,610
  Punkty:
  2,790
  Płeć:
  Male
  Miasto:
  Niewolnicze Południe
  A jeszcze kategorie wagowe: -70, -76, -84, -93, +93
   

Share This Page