Miało być dziś ruchanko ale zamiast tego mam kilkugodzinne JEBANIE. Dokładnie jebię się z Linuxem a będąc szczerym to Linux jebie mnie.
Niedawno kupiłem mini pc. n100 8Gb ram. Zainstalowałem Mint xfce. Wszystko jak po maśle, wszystko działa od buta. Przy udostępnianiu folderu do Windows było...
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.