Dzień dobry społeczności forum wszechstylowej walki wręcz. Czy ktoś dysponuje linkiem do nagrania, w którym Mariusz Zbigniew "Pudzian" Pudzianowski opowiada o pewnej łaźni, w której zlać się można było od samego patrzenia?
Cofam wszystko dotyczące Pedziana. On po prostu kocha siebie. Nie ma żadnej piwnicy, jest sala lustrzana w której Mariusz lezy i może się widzieć z każdej strony.
O chuj zapomniałem że on to charytatywnie i wszystko z dobrego serca, żeby budować polskie MMA. A robieni w chuja fani dupa cicho tylko proszę kupować PPV i bafra kebab.
To jest dla mnie jakiś fenomen nie do pojęcia tego przygłupa kasjo. Ja rozumiem to oglądanie frików, żeby pośmiać się z głąbów, może jakiś lucky punch wejdzie albo po prostu przewróci się i rozwali se ten głupi ryj. A ten kurwa wielki ura bura i tylko boks i tylko poduchy. Przecież to nudne jak...
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.