Search results

  1. Volkan

    Wyniki Usyk vs Rico: Glory in Giza – wyniki gali bokserskiej

    Dobrze że w UFC nokauty zazwyczaj są prawdziwymi nokautami gdzie ktoś leży nieprzytomny a nie takim czymś że sędzia twierdzi że jest nokaut chociaż ewidentnie go nie ma. Mario Yamasaki powinien zostać sędzią w boksie, pokazałby im jak to się robi :fjedzia:
  2. Volkan

    Wyniki Usyk vs Rico: Glory in Giza – wyniki gali bokserskiej

    Dokładnie, te nokauty w boksie to czasem jakiś żart. Normalnie walczą, nic wielkiego się nie dzieje a sędzia przerywa bo już mu się tam stać nie chce
  3. Volkan

    Wyniki Usyk vs Rico: Glory in Giza – wyniki gali bokserskiej

    Ciekawe dlaczego nie było przerwania jak Fury praktycznie wisiał nieprzytomny na linach skoro tu musiało być jak chłop normalnie blokował
  4. Volkan

    Wyniki Usyk vs Rico: Glory in Giza – wyniki gali bokserskiej

    Ciekawe przerwanie, nie widziałem żeby Usyk chociaż raz trafił w tym momencie czymś na prawdę dobrym a sędzia kończy walkę :juanlaugh:
  5. Volkan

    Newsy MMA Userów

    Że wygra rewanż to wątpię, raczej szybko nikt Meraba nie pokona
  6. Volkan

    Newsy MMA Userów

    Osobiście uważam że to O'Malley ma największą szansę wygrać z Merabem. Nie wyglądał na tak zmęczonego jak Umar... Po prostu w tej walce praktycznie nic nie robił. Myślę że jeśli w rewanżu będzie cały czas trzymał dystans i trafiał jabem i np frontem w tułów to może wygrać. Może też trafić z...
  7. Volkan

    Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

    Nie wiem gdzie to wrzucić. Jak już gdzieś było to nie zauważyłem
  8. Volkan

    Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

    Co za świetny temat, w 1 noc przeczytałem wszystkie komentarze :juanlaugh:
  9. Volkan

    Podwieszony Oplot, przywitaj się!

    Tak więc w końcu się z wami witam. Nie wiem co tu napisać. Czytam wasze komentarze od wielu lat, to w sumie pierwsza rzecz jaką robię jak się obudzę i zaglądam tu w każdej wolnej chwili. No i to chyba tyle :lol: aaaa no i interesuje mnie tylko UFC, nic innego nie oglądam
Back
Top