Teraz to chyba jakaś moda na zakładanie kanałów na yt, chyba Borys im szepnął ile kasy z tego wyciąga czy coś bo widzę że Szuli ma kanał, Paweł Kiełek i pewnie kilku innych zawodników też, a teraz ten jedyny i prawilny który nigdy nie szuka atencji ma już konta i kanały na wszystkich popularnych...