Tufa nie oglądałem ale za to pamiętam walkę na PLMMA i walkę z Sakaszwilim ściągniętym kilka dni przed galą
Oczywiście na pewno Marcin poczynił od tego czasu spore postępy i walka w największej organizacji na świecie a gala w Łobzie to inna motywacja :)
Ale i tak nie wsiadam do tego pociągu bo...
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.