Co najważniejsze to sam nalegał na walkę w boksie że względu na kontuzje, która miała mu nie przeszkadzać w walce.... Ciekawe co tym razem wymyśli, żeby się usprawiedliwić :mjsmile:
Szczególne brawa należą się właścicielom high league, którzy dwa razy zapłacili zaleckiemu za walkę do której wychodzi z kontuzją... O wielki gangster spierdolił do szatni hahahha
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.