Żeby wielkiego włodarza nie było stać na jakieś środki niwelujące skutki przyjmowania sterydów to wstyd... Jak można z takimi plecami paradować przed publicznością
Przerwa na ściąganie butów :juanlaugh: Piękna to jest gala taka 1/10 ewentualnie 2/10 bo Albert i boro. Na ppv po raz kolejny ludzie oszukani, więc nie ma wyjścia żegnany markę clout mma....ciekawe jaka nową nazwę i wspólników ma Bielski
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.