Gola przypadkiem możliwe, że zrobił najlepszy z możliwych ruchów sprzedając ostatnio udziały FAME. To i tak nie w piku ich popularności, ale być może niebawem spółka może mieć spore problemy.
I jeszcze w kółko własciwie to samo: albo jakis link z bezwartosciowym contentem, albo, że ogólnie chujnia jest i lipa (napisane na mln różych sposobów). Teraz jeszcze pozakładał kilka kont i będzie udowadniał, że z nim pół forum przecież dyskutuje xD
Ta przerwa to i tak by była max do następnej gali. Teraz "honorowo" się "wycofał" bo jest po prostu mniej contentu. Jak zapowiedzieliby kolejną gale PRIME/FAME to wklejałby 10 postów co minutę z każdym gównem, które powiedział jakiś pierwotniak typu Alanik/Szachta i ze on nie ma w ogóle emocji...
Jestem
Jestem tu jako aktywny user bardzo krótko, ale to, co wyczynia ten dzban to jest wybitnie wyjątkowe.
Dziękuję @Siedem @cholou92 za niszczenie tego zapału. Nie ustępujcie, dziękuję :)
Mariusz stawia na młodych!
No i młody po tych słowach od razu ma konfiskowany telefon do wiaderka... Ciężkie lata w sadzie go czekają by być NOR-MAL-NYM
Tak samo jak tutaj kręcił na proste pytanie. Wystarczyło powiedzieć, że "tak, nie mogłem narzekać" to nie...
4:15 min
"Młodzi chlop.... ZAWODNICY" :lol:
Turski raz na jakiś czas - umęczony masą hejtu - dostrzeże raz na jakiś czas swoją szansę na przegadanie swojego oponenta. Tu właśnie taka próba się odegrała. Jak to mały piesek - czasem musi sobie dodać odwagi poprzez warczenie i szczekanie ;)
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.