Takie pytanka do tych co mają rękawice bo się przymierzam. Czy zamawiał ktoś dwie na raz? Ogólnie jestem ciekaw czy wpadnie im do głowy żeby wysłać lewą i prawą czy na przykład wszystkie są lewe. I kolejna sprawa to czy rozmiar rękawicy pokrywa się mniej więcej z wielkością dłoni zawodnika czy...
Kolejny mały problem. Wpisałem nowy kod, wyskoczyło mi, że jest poprawny i wszystko ok ale dalej mam "You have no current subscriptions" i brak dostępu do zasobów FP. Może to tylko kwestia czasu ale ostatnio było od razu.
czy żeby użyć kodu na następny miesiąc FP trzeba czekać aż ten obecny się skończy, bo chyba w tym momencie nie mam tego okna w które się wpisywało kod.
Dobre pytanie. Sam w tej chwili nie moge tego znaleźć. Może ktoś inny robił ostatnio i pomoże. Z tego co pamiętam było okienko gdzieś w tym miejscu (foto) ale teraz go nie ma.
Posprawdzaj dokładnie czy nie masz gdzieś błędu w wpisanym adresie email na UFC Rewards (może zarejestrowałeś na facebooka a tam masz inna poczte wpisaną) jeżeli wszystko ok to możesz do nich wysłać maila z zapytaniem o co kaman? Raczej do tej pory nikt nie miał z tym problemu więc szukał bym...
Poszukaj w folderze SPAM. Ja na swój czekałem ok 24 h i dopiero w spamie go znalazłem. Jak dostaniesz kod to w My account -->> Billing & Payment Info
Edit: nie wpisuj zadnych numerów karty itp. powinno się pojawić miejsce w które należy wpisać kod.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.