ostatnio skończona:
imo nawet ciekawsza niż pierwsza książka Masy, tzn. "Kobiety polskiej mafii". od kradzieży w marketach w RFN do przemytu kokainy z Ameryki Płd. dla zainteresowanych tematem polecam. nie nudzi.
Myślałem, że Conor zaraz wbiegnie tam do klatki i zawalczy za Sasche. Strasznie emocjonalnie podchodzi.
Mam nadzieję, że Marcin odwróci tendencję #teamMcGregor
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.