Jeeeeezuuuu, pamiętam czasy, gdy człowiek (młody jeszcze) siedział przy radio z kasetą w odtwarzaczu i czekał na hip - hop noc. Od północy nagrywałem kawałki na kupioną wcześniej dziewięćdziesiątkę robiąc parę sekund pauzy po każdym utworze. I tak tworzyłem składanki :) Robił ktoś tak jeszcze?
@Grzechu, przejdź do Koncertu życzeń i przeczytaj moje wyjaśnienie :)
Nie chodziło o kwestię tego, czym jest Oplot, czy Brutaal, tylko jakie miejsce to zajmuje w hierarchii. Oraz jakie są możliwości na forum :)
Dziękuję za odpowiedzi :) Jak to z reguły bywa rodzi to kolejne pytania :) Czyli mam rozumieć, że rangą będzie szereg wag w różnych organizacjach?
Wiem, że Brutaal to nazwa organizacji. Moje pytanie dotyczyło tego, jaki to ma wyznacznik, jakie miejsce w hierarchii.
Nie mam długiego stażu na...
Jeśli pytanie już padło, to przepraszam, ale mógłby ktoś wyjaśnić:
Pod awatarem mamy nick.
Poniżej (to, co większość ma jako Brutaal) to?
I następnie jest waga=ranga?
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.