@ALRI Dzięki, czytałem :) Kinga mam przerobionego. @Masu, Podpisuję się pod tym, że cykl inkwizytorski jest świetny, ale to nie jest to, czego szukasz. Tam mamy krótkie historie z życia Mordimera Madderdina, ale nie ma to wiele wspólnego z intrygami w Grze o Tron. Choć oczywiście polecam tę...