Search results

  1. Lockhorne

    Ben Askren do Joanny Jedrzejczyk "nie jesteś prawdziwą mistrzynią"

    A więc wygląda na to, że już nie zrozumiesz. Gdybyś przeczytał moją całą wypowiedź, to wiedziałbyś, że zachowanie Joanny także mi się nie podoba.
  2. Lockhorne

    Ben Askren do Joanny Jedrzejczyk "nie jesteś prawdziwą mistrzynią"

    Co w tym złego? Hipokryzja. Obwoływanie się samemu wielkim mistrzem, ale krytyka kogoś, kto wybrał trudniejszą ścieżkę i osiągnął sukces. Askren wielokrotnie powtarzał brednie o swojej wielkości, kiedy tak naprawdę nikt go nie zweryfikował. Nie powinien zatem oceniać kogoś, kto takie ryzyko...
  3. Lockhorne

    Ben Askren do Joanny Jedrzejczyk "nie jesteś prawdziwą mistrzynią"

    Serio? A nie znasz nikogo, kto ma żonę? ;) Z Rondą była nieco inna sytuacja. Rowdy jest bardzo, bardzo, jednopłaszczyznową zawodniczką i w końcu to wyszło. Nawet taki sport jak żeńskie MMA notuje progres i Ci, którzy bazują na jednej płaszczyźnie zostaną w tyle.
  4. Lockhorne

    Ben Askren do Joanny Jedrzejczyk "nie jesteś prawdziwą mistrzynią"

    Dla mnie ta postawa jest niespójna. Jako fan MMA i Joanny chciałbym słuchać innych wypowiedzi w wywiadach. Myślę, że Aśka nie była przygotowana na ewentualność porażki i teraz niespecjalnie wie co mówić.
  5. Lockhorne

    Ben Askren do Joanny Jedrzejczyk "nie jesteś prawdziwą mistrzynią"

    Co zrobić? A co do tematu, to Askren nie powinien się wypowiadać. Jego ambicja sportowa stoi w kolejce obok tej Mameda Chalidowa. Z drugiej strony Joanna lekko odpłynęła po porażce z Rose. Niespecjalnie podoba mi się jej pseudopokorny ton. Niby z jednej strony postawa: "Nie mam wymówek, biorę...
  6. Lockhorne

    Rady dla Federacji KSW

    Rady dla federacji? Zamknąć w pizdu. Kawul, Martin - nie musicie dziękować. Temat uważam za wyczerpany.
  7. Lockhorne

    The Ultimate Fighter - linki, torrenty, video

    4 wygasł :( Mogę prosić o ponowne wstawienie? Będę bardzo wdzięczny :)
  8. Lockhorne

    Konkurs! Wygraj koszulkę od Ground Game!

    Z Januszem Dylewskim. Sam fakt, że mam dwie ręce i nogi wystarczą za uzasadnienie.
  9. Lockhorne

    Najgorszy komentator MMA

    Jeśli jeden z nich to zawodnik to tym gorzej o nim świadczy... Dla mnie fatalni, ale to kwestia gustu.
  10. Lockhorne

    Najgorszy komentator MMA

    Najgorsi Ci dwaj z ESC. Ewidentnie widać, że goście są odciągnięci na siłę od Monster Trucków, czy innego Tony'ego Hawk'a, który do tej pory tam leciał. Nie raz jak coś palną to są sami tym zaskoczeni. Jak był rewanż Hunta z Big Footem to jeden wymyślił, że to w sumie 6 runda walki i tak się tym...
  11. Lockhorne

    Pozdro ;) Dzięki.

    Pozdro ;) Dzięki.
  12. Lockhorne

    Tak, masz rację. Tylko, że on nazywał się Winston Horne Lockwood III. A ja zapożyczyłem sobie...

    Tak, masz rację. Tylko, że on nazywał się Winston Horne Lockwood III. A ja zapożyczyłem sobie tylko nazwę jego firmy: Lockhorne.
  13. Lockhorne

    Winston Horne Lockwood III Lockhorne to nazwa firmy.

    Winston Horne Lockwood III Lockhorne to nazwa firmy.
  14. Lockhorne

    Cohones Awards 2015 - głosowanie.

    1) Użytkownik roku: @Comber 2) Nowy użytkownik roku (zarejestrowany w 2015): @Wstawaj 3) Najbardziej pomocny użytkownik: @VoRaNeK 4) Redaktor (admin,moderator) roku: @Szady 5) Temat roku: Oświadczenie trenera Kościelskiego 6) Artykuł roku: Nie przychodzi mi nic do głowy 7) Wydarzenie roku na...
  15. Lockhorne

    Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

    @Mr. Dirtytalk Twoja sygnatura za Overeema to gif, który przedstawia KO w tej walce. Jest dostępny w jednym z tematów. http://cohones.mmarocks.pl/threads/zobacz-jak-alistair-overeem-nokautuje-juniora-dos-santosa-wideo.27217/
  16. Lockhorne

    Sig-betting.

    Jako, że już obity Weidman będzie cieszył me oczy u innego użytkownika Ty wstaw sobie zdjęcie Pani B. Palmer. Najlepsze jakie znajdziesz :)
  17. Lockhorne

    Sig-betting.

    @Masta Blasta, my mieliśmy pojedynek Rockhold vs Weidman. O co to było?
  18. Lockhorne

    Sig-betting.

    Jest super :)
  19. Lockhorne

    Sig-betting.

    Jestem na telefonie, więc jeśli to nie kłopot Twoim avatarem byłby Aldo leżący po ciosie. Chyba, że poczekasz do jutra, gdy będę przy kompie to wtedy sam Ci to wyślę.
Back
Top