Najgorsi Ci dwaj z ESC. Ewidentnie widać, że goście są odciągnięci na siłę od Monster Trucków, czy innego Tony'ego Hawk'a, który do tej pory tam leciał. Nie raz jak coś palną to są sami tym zaskoczeni. Jak był rewanż Hunta z Big Footem to jeden wymyślił, że to w sumie 6 runda walki i tak się tym...