Proste, kto widział "Top Guna" ten wie :) Obawiam się, że 3/4 luda tam jest do wyjebania, oczywiście nie uwłaczając nic dobrym żołnierzom bo na pewno tam tacy są ale na pewno w sporej mniejszości. Swoją drogą świetna reklama NATO.
"Masz ochotę na wycieczkę z dreszczykiem w przestrzeń powietrzną...