Nie jedna czarna knaga wbita:D Po to Merkel ich zaprosiła :) Żadna tam pomoc biednym ludziom (biedne to są kobiety i dzieci które Ci goście zostawili w wakandzie). Nowy wymiar wolontariatu :)
Pirola jest już tuż tuż, co prawda chwilowo społeczeństwo jest zajęte Bollywoodem z MSZ, więc jak kurz opadnie to zaczną straszyć chyba, że wyskoczy coś nowego. No i jakiś lokdałn by się przydał bo nudno. Może tak akurat na wybory.
Nie nie nie kolego. Ja (będę pisał sam za siebie) nie będę się domyślał co miałeś na myśli. Odpuść sobie śmianie/pośmiechujki ze śmierci dzieci, albo pisz to w taki sposób by nie pozostawiać wątpliwości o co Ci chodzi.
"Poza tym im nie był potrzebny psycholog bo nie dożyli 10 urodzin xd"
To Ty napisałeś "xd" na końcu tego zdania. Wystarczyło tego nie pisać i nie było by tematu.
Jakoś ten Czarlo taki odpychający, tylko ja, ja, ja i ja, tak dużo pierdolenia co to nie ja (choć w oczach wydaje się, że nie jest taki pewny siebie) a tak mało pokory. Trzymam kciuki za pana Meksykańca, że uszczeli go na cytrynę jak Planta.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.