Search results

  1. Mario123

    Podludzie

    Nie było tematu...
  2. Mario123

    Konflikt Rosja-Ukraina

    Obawiam się, że to by: :pudziaonicbyniedao:
  3. Mario123

    Podludzie

    No i super. Ale kogo to obchodzi?
  4. Mario123

    Podludzie

    O Cie kurwa...
  5. Mario123

    Podludzie

    Nie jedna czarna knaga wbita:D Po to Merkel ich zaprosiła :) Żadna tam pomoc biednym ludziom (biedne to są kobiety i dzieci które Ci goście zostawili w wakandzie). Nowy wymiar wolontariatu :)
  6. Mario123

    Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

    Pirola jest już tuż tuż, co prawda chwilowo społeczeństwo jest zajęte Bollywoodem z MSZ, więc jak kurz opadnie to zaczną straszyć chyba, że wyskoczy coś nowego. No i jakiś lokdałn by się przydał bo nudno. Może tak akurat na wybory.
  7. Mario123

    One- temat na żywo każdej gali

    Nie dziwię się. Pokazują klasę, skille i do tego bez atencyjnego zadęcia i zachodniego pierdolenia. Ich kultura zawsze na propsie.
  8. Mario123

    One- temat na żywo każdej gali

    Jestem wielkim fanem Muay Thai i właśnie dla niego to to oglądam. Zacznę oglądać regularnie bez kitu :)
  9. Mario123

    One- temat na żywo każdej gali

    Pierwszy raz oglądam na żywo to to ONE i muszę przyznać, że jestem pod sporym wrażeniem.
  10. Mario123

    Boks

    Za pięć tygodni Polski Lodzik XD - Tytuł roku.
  11. Mario123

    Podludzie

    Nie nie nie kolego. Ja (będę pisał sam za siebie) nie będę się domyślał co miałeś na myśli. Odpuść sobie śmianie/pośmiechujki ze śmierci dzieci, albo pisz to w taki sposób by nie pozostawiać wątpliwości o co Ci chodzi.
  12. Mario123

    Podludzie

    No to Ci podśmiechujek nie wyszedł.
  13. Mario123

    Podludzie

    "Poza tym im nie był potrzebny psycholog bo nie dożyli 10 urodzin xd" To Ty napisałeś "xd" na końcu tego zdania. Wystarczyło tego nie pisać i nie było by tematu.
  14. Mario123

    Podludzie

    A co jest śmiesznego w tym, że nie dożyli 10 urodzin?
  15. Mario123

    Tanio skóry nie sprzedam

    To na pewno chodzi o jp8? A nie o jp100%?
  16. Mario123

    Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

    Dokładnie, to nieprawda. Nie zrobili by tego, to uczciwi ludzie.
  17. Mario123

    Boks

    Jakoś ten Czarlo taki odpychający, tylko ja, ja, ja i ja, tak dużo pierdolenia co to nie ja (choć w oczach wydaje się, że nie jest taki pewny siebie) a tak mało pokory. Trzymam kciuki za pana Meksykańca, że uszczeli go na cytrynę jak Planta.
  18. Mario123

    Konflikt Rosja-Ukraina

    Koleszka znajomo wygląda tylko brody brakuje.
  19. Mario123

    Prezes FEN z piątą walką w 2023 roku. Paweł Jóźwiak zawalczy w rewanżu z "Boxdelem"

    Nie no szanujmy się i nie nadużywajmy słowa "walka" w przypadku tych ludzi.
Back
Top