Search results

  1. Mario123

    Podwieszony Oplot, przywitaj się!

    W sumie to ja też się nie przywitałem. Mario jestem - anonimowy internetowy troll. :conorsalute:
  2. Mario123

    Konflikt Rosja-Ukraina

    O, to fajnie.
  3. Mario123

    Jake Paul zawalczy w sierpniu z bratem Tysona Fury’ego, Tommym

    Oczywiście, że każdy poważny zawodnik robi na cytrynę. Co nie znaczy, że nie może dostać titleshota. Hajs rządzi światem, a boksem w szczególności. Nie takie rzeczy moje gały widziały. A wypłatę życia każdy przytuli XD :conorsalute:
  4. Mario123

    Jake Paul zawalczy w sierpniu z bratem Tysona Fury’ego, Tommym

    Jeśli Tommy nie obsra zbroi, to może być wstyd dla całego klanu Furych :) A Jake jeszcze bardziej urośnie i się nie zdziwię jak on dojdzie do walki o mistrzostwo XD
  5. Mario123

    Boks

    Ja bym stawiał na Alego i Mannego przy uczciwym sędziowaniu.
  6. Mario123

    Boks

    Na orgu napisali, że Tyson dogadał się ustnie na walkę z Paulem... Jeśli to prawda i dojdzie do czegoś takiego to się dobra żena szykuje bo to będzie payday dla Majka, a Pol najebie dziadersa z nazwiskiem i będzie jeszcze bardziej się woził jaki to nie jest fajter i pobiją rekord PPV... W sumie...
  7. Mario123

    Boks

    To jest 100% sportowiec. Choć zawsze mnie zastanawia czy i ile z tego zostaje jak wjeżdżają konkretne dukaty (przykład bezrobotnego hydraulika i bugiłumen).
  8. Mario123

    Boks

    Nie doceniasz meksykańskiej wołowiny ;) Zoba Uberkonia przed i po USAD'zie. :bleed: Żarcik, ale mi też się wydaje, że i Bivol i Beterbiev dla Ryżego to już za wysoko. A Usyk by go zjadł.
  9. Mario123

    Zawodnicy, którzy przydaliby się KSW.

    Każdy emerytowany kickboxer z Holandii.
  10. Mario123

    HIGH League 3: Fajerwerków nie było, ale Ewa Brodnicka wygrała z „Kamiszką” decyzją sędziów

    Panie redaktorze, szacunek że Pan tak dużo napisał o niczym :)
  11. Mario123

    Wywiad To może ostatnia albo przedostania moja walka. Z Brodnicką nie mam nic do stracenia – Kamiszka

    Obawiam się, że nikogo nie obchodzisz ani Ty ani Twoje walki ani ile ich jest. Jesteś w HL czy innym tam gównie tylko i wyłącznie że względu na koniobijącego konkubenta.
  12. Mario123

    Ewa Brodnicka wraca na HIGH League 3. Zmierzy się z Kamilą “Kamiszką” Wybrańczyk

    Z tego co pamiętam, to ona poza różowym kimono i samoopalaczem to nic nie pokazywała. Ale może być tak jak prawisz mordeczko. Nie bardzo znam się na zasięgach, ale ja stary jestem.
  13. Mario123

    Ewa Brodnicka wraca na HIGH League 3. Zmierzy się z Kamilą “Kamiszką” Wybrańczyk

    Bo ona do Goryla chodziła raczej po foto na insta niż potrenować.
  14. Mario123

    Ewa Brodnicka wraca na HIGH League 3. Zmierzy się z Kamilą “Kamiszką” Wybrańczyk

    Ewa nigdy nie była wybitną zawodniczką, a wręcz odwrotnie jest dość mocno przeciętna, przez całą karięrę (kariera to za mocne słowo) pontonowanie i ciągnięcie za uszka. Całe jej to mistrzostwo świata jest gówno warte. Pierwszy wypad zagranicę i na cytrynę. Z resztą w 99% przypadkach boksu kobiet...
  15. Mario123

    Alberto vs Dubiel walką wieczoru gali HIGH League 3

    Skip the leg day! Łydunia Albercika cienka jak dupa węża. Ani jednego ani drugiego nie znam, także :kis:
  16. Mario123

    Boks

    O chuj, dałem się zrobić :)
  17. Mario123

    Boks

    Na konkurencji napisali, że Furego aresztowali...
  18. Mario123

    Boks

    Żenada aż miło.
Back
Top