Na orgu napisali, że Tyson dogadał się ustnie na walkę z Paulem... Jeśli to prawda i dojdzie do czegoś takiego to się dobra żena szykuje bo to będzie payday dla Majka, a Pol najebie dziadersa z nazwiskiem i będzie jeszcze bardziej się woził jaki to nie jest fajter i pobiją rekord PPV... W sumie...