Dokładnie tak, jak w kwestii zapomnianego już orzełka na piersi grajków (a własciwie jego usunięcia)- co powiedzial lewy będąc kapitanem, niestety zostaje w pamięci. To jest zwyķły szczurek. Jeśli tego nie rozumiesz to szkoda, że wspierasz takich ziembiewiczów. Jeśli masz wątpliwości, co do...
Troche? w piątce bramkarz interweniował, a to Messiego sprawa że pchał łeb- na miejscu Szczęsnego trzeba było zajebać nurka i złapać się za rękę- przyaktorzyć kontuzję palca.
Ten VAR zaczyna być rakiem tego sportu.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.