I o to chodzi Mordo! Tylko prawdziwe dymy, strimery gangstery. Pozdro, widzę, że jesteś tu jedyny co się zna. Tak trzymaj, jebać ustawiane UFC i inne KSW tylko MMA fame! :fingers:
Mordo jak jesteś takim specem od wspinaczki to pokaż jakieś filmiki gdzie ludzie to robią dobrze. Bo tylko hejtujesz, że się nie znamy na wspinaczce. Może masz jakieś filmiki ze sobą? Pytam poważnie, bez szydery.
Gdzie Ty mieszkasz, że masz tylpu pedałów? I jak ich rozpoznajesz? U mnie nie widuje w ogóle takich przejawów. Może za słabo się za nimi rozglądam. A może Ty za bardzo się za nimi rozglądasz.
"Z komunistycznym telefonem" o chuj. Daleko mi do lewaka, ale tak wyprany mózg? Przecież każdy ma komunistyczny telefon:D gdzie on mysli, że się to produkuje? Hahah
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.