Wy to macie rozkmine na temat tego homo. Prawda jest taka, że homoseksualizm istnieje od tysięcy lat, tak samo jak pedofila i inne zboczenia. Chodzi o to, żeby tolerować to co nie przeszkadza innym (nie chodzi mi o oburzenie tylko prawdziwe krzywdy) i eliminować jednostki które krzywdzą innych...