Rozmowa doswiadoczonego z mniej doswiadoczonym. "Nie trab kurwa w lesie bo jelen wylezie". I wylazl. Na drugi raz mniej doswiadczony bedzie wiedzial, ze "chuj z wskaznikiem". Tego w szkole sie nie nauczysz.
I to "eehhh" na koniec...
Smiesza mnie te stare dziady wywyzszajace sie i swoje pokolenie. Sam nie jestem juz najmłodszy ale nie rozumiem takich wypowiedzi. Przeciez tak gadaly wszystkie pokolenia. Kita pewnie tez jest pizda dla kogos z pokolenia ktore przezylo wojne. I co? Dla mnie glupek.
Jesli czytelnik pisze takie rzeczy to znaczy, ze cos jest w tym. Tak jak mowilem wczesniej podziwiam wasza prace. Kocham mma i uwielbiam cohones. Dlatego zwracam na to uwage.
Heh. Wiedzialem, ze taka bedzie Twoja odpowiedz. Nie dam Ci przykladu bo mi sie nie chce. Chcialem Ci tylko zwrocic na to uwage. Bo nie obchdzisz mnie Ty czy Defthomas czy Baju czy inni z "redakcji" . Obchodzi mnie poziom wypowiedzi a przede wszystkim artykolow na cohones. Kminisz moj tok myslenia?
Siema Chmura. Skasowales mojego posta. Rozumiem, ze zly PR dla waszych sponsorow ale przeczytajcie to co piszecie bo to nie pierwszy raz w ostatnich 2tygodniach. I nie pisz mi, ze nie "przeczytaliscie" to co wklejacie, bo to wkleja jedna osoba i to ona nie przeczytala(liczba pojedyncza). Pozdro...
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.