Search results

  1. QŃ.

    Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

    Biorę po 200 z konta każdej drużyny i słucham państwa. @spa @Karateka@
  2. QŃ.

    Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

    To samo należy się Pinokiowi.
  3. QŃ.

    Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

    https://wiadomosci.onet.pl/nauka/dziwne-zgony-i-skutki-uboczne-pacjentow-testujacych-szczepionke-pfizera-na-covid/7lj0w87?utm_source=t.co_viasg_wiadomosci&utm_medium=social&utm_campaign=leo_automatic&srcc=undefined&utm_v=2&s=09 @Karateka@ i jak tam?
  4. QŃ.

    Konflikt Rosja-Ukraina

    Ciekawe co powiedzą poliniaki, jak prezydentem zostanie generał banderowiec. Piękna to będzie przyjaźń dwóch bratnich narodów.
  5. QŃ.

    Konflikt Rosja-Ukraina

  6. QŃ.

    Konflikt Rosja-Ukraina

    Jak tam poliniaki? Łyso wam?
  7. QŃ.

    Ojcones

    Córcia kończy dzisiaj 2 latka. Najlepsze 24 miesiące mojego życia. :antonio: A dwa tygodnie temu z "taty" awansowałem na "tatusia".
  8. QŃ.

    Piłka nożna

    Jak wszystkie?:beczka:
  9. QŃ.

    Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

    Skuteczne i bezpieczne. @Karateka@ :kis:
  10. QŃ.

    Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

    :ożeszty:
  11. QŃ.

    Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

    Skuteczne i bezpieczne. Zobacz @Karateka@ , ten się nie bał igiełki jak pizda i zaszczepił się, nawet nie dla czyjeś babci, tylko dla procedur. A ty jak tam ze szczepieniami stoisz? Krztusiec i błonica zaktualizowane? Boosterek c19 był?
  12. QŃ.

    Podludzie

    Ja pierdolę. Banderowiec udusił niepełnosprawną typiarę, opierdolił jej mieszkanie i uciekł jej autem. Później sąd apelacyjny kupuje jakieś gówno tłumaczenie, że to tylko seks i przez przypadek.
  13. QŃ.

    Piłka nożna

  14. QŃ.

    Ojcones

    Może ktoś będzie wiedział co to mogłoby być. Szukam jakiegoś urządzenia/zabawki dla córki, z którego będzie mogła sobie puszczać muzykę. Chodzi o coś nieskomplikowanego, z jednym lub kilkoma przyciskami, gdzie mogłaby sobie wybrać kolejny utwór/muzyczkę. Jakby dodatkowo można byłoby wgrać tam...
  15. QŃ.

    Auto-Moto czyli o tym czym się poruszamy po drogach

    Jak dla kobity to niech bierze NXa i niczym się nie martwi.
Back
Top