Search results

  1. QŃ.

    Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

    W skali globalnej Fauci, von der Leyen, a z naszego podwórka chociażby Morawiecki, Szumowski, Niedzielski... ludzie stracili zdrowie, majątki, biznesy i wyjebane, każdy to rozchodził. Ot taki event nam się trafił. Oni doskonale wiedzą, że mogą sobie na coś takiego pozwolić i nikt tego nie...
  2. QŃ.

    OnlyFans Karoliny Kowalkiewicz

    Ty żydowski pomiocie.
  3. QŃ.

    Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

    @Karateka@ pozdrawiam serdecznie.
  4. QŃ.

    Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

    Pa jakie szurstwo.
  5. QŃ.

    Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

    Polecam przerzucić się na zakupy od rolnika, na targu i z sprawdzonych źródeł. Jak ktoś lubi marketowy shit, w dodatku pod marką własną, to później zbiera takie oto kwiatki.
  6. QŃ.

    Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

    Żeby pacjentowi nie mieszać w głowie jak wpadnie rutynowo z dzieckiem na tężca to się jeszcze przypierdoli HPV, a co. Najważniejsza jest wyszczepialność przychodni, bo z tego lecą benefity.
  7. QŃ.

    Temat o majonezie

    Ta naprawdę powinien być sprzedawany spod lady jako produkt premium, ale pracownik łaskawie wyłożył kilka sztuk dla gawiedzi. :awesome:
  8. QŃ.

    Temat o majonezie

    Na górnej półce dla dekoracji. Na dole spożywczy dla ludzi świadomych.
  9. QŃ.

    Temat o majonezie

    Kielecki krul. Nie zapraszam do dyskusji.
  10. QŃ.

    Konflikt Rosja-Ukraina

    Jakieś dziwne historie opowiada.
  11. QŃ.

    Podludzie

  12. QŃ.

    RESPECTONES 14: Figueiredo vs. Yan

    Wtf?!
  13. QŃ.

    RESPECTONES 14: Figueiredo vs. Yan

  14. QŃ.

    Konflikt Rosja-Ukraina

  15. QŃ.

    Depresja vs. Cohones

    Po wszystkim można. :awesome: Rozumiem. Gadaliśmy już o tym, że jak ktoś jest w dole i potrzebuje pomocy, żeby jako-tako funkcjonować to jest to jakieś rozwiązanie. Kolega tutaj bierze to przewlekle, w tym na ból pleców, co się ze sobą miesza i moim zdaniem to robi taki bałagan na strychu.
  16. QŃ.

    Depresja vs. Cohones

    Właśnie dlatego te otumaniacze to gówno największe. Człowiek jest, ale jakby go nie było. Z pozoru błoga nieświadomość, a tak naprawdę minimalna obecność. Koleżanka po tych delicjach zatrzymała auto na rondzie, wyszła, zamknęła samochód, bo akurat chciała się przewietrzyć. Tak miała wyjebane...
  17. QŃ.

    Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

    Zdjęcie jak z okładki miesięcznika dla pedałów. Jeszcze zamiast tej pity daliby czarne dildo i wsio.
  18. QŃ.

    Podludzie

    https://opoka.org.pl/News/Polska/2024/zabite-dziecko-mialo-8-miesiecy-szpital-w-olesnicy-opublikowal Kurwy nie ludzie!
Back
Top