Jak drażni mnie Goofy, tak tu bym się nie przypierdalał - co by nie mówić, to wprowadzenie Jurasa do HoF było zasłużone i fajnie zrobione, można było się tym podjarać. Gdybym oglądał galę, to na pewno nie uznałbym tego za zmarnowany czas.
KSW nie wszystko robi źle; oprawy to zawsze była ich...