Przecież Wierzejski go przytrzymał bo by pewnie zagarażował w macie twarzą. Potem na wywiadzie mówił, że zaraz wstał, a leżał na macie i Wierzejski go lał. Więc można przypuszczać, że tam nawet odcinka mogła być. Nie lubię tych dwóch z Torunia za bardzo, ale tak czy inaczej szkoda człowieka.