Ja tylko jeszcze raz chciałem napisać, że sędziowie z tej walki(oprócz jednego) na czele z siwym z ringu to chuje jebane i jebać ich od dołu do góry i pluje na te kurwy, bo są drukarzami i nie mogli pozwolić, żeby Usyk przegrał, albo chociaż uczciwie wygrał.
Przecież ten Koper to pierdoli jak wiatr mu zawieje XD, przed walką ja pierdole rozjedzie go jak żabę itd, a po nieudolne tłumaczenie, że najgorszy ukr od kilku walk, że nawet jakby sędzia puścił walkę to było dwa do remisu dla usyka(chuj wie skąd, sędziowie drukarze jebani inna walkę oglądali)...
Jak widać na punkty też by nie wygrał XD, ale kurwy jebane, pluł bym prosto na ryje zaraz po wypłaceniu kilku strzałów. Co tam, ze przegrał Holender ale to przerwanie to mnie tak wkurwiło, co za siwa parówa.
Chłop kurwa tam na oko prawie nie widział, przez cała walke, bułe taka dostał na poczatku, a zaczałem znów oglądać ten zjebany boks tak ze 2 lata temu i znów mnie wkurwiaja kurwy drukarze, jebać to gówno znów przerwa z 10 lat.
Pierdole ten boks, albo to gówno było jakieś ustawione od początku, albo największy wał jaki widziałem, swoją droga Holender w chuj nie inteligentnie ta głowa poszedł w tamtym momencie.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.