Search results

  1. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    Takie gładkie 1 0 na Chrobrym to nie w naszym stylu, jak na ŁKS przystało tu muszą być nerwy i jakieś cuda :korwinlaugh:
  2. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    Oczywiście przeciwko nam jakiś pajac strzela bramkę życia, tak samo tydzień temu z Łęcznej chłop z wolnego wjebał
  3. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    Szkoda Kellego fakt bo wiatr robi na skrzydle i technicznie dobrze wyglada, tylko ciekawe czy by się tak rozwinął siedząc na ławce u nas bo w Chrobrym dużo minut złapał i postępy u chłopa widać Javi Moreno też fakt, a Corral może szału ogolnie nie robił, ale mocno przyczynił się do wygrania...
  4. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    A chyba pisaliśmy z pół roku temu na jego temat to coś czułem, że może robić różnicę pod koniec sezonu jak wróci do zdrowia, kawał grajka i fajnie, że się wyleczył. Do Hiszpanów ogólnie mamy szczęście bo chyba tylko Dominguez to taki niewypał, jakichś Alastulejów nie liczę nawet
  5. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    Jest jeden łaaaaaa :bleed: nawet z rożnych zaczęło to jakoś wyglądać :antonio:
  6. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    @Rododendron fajnie się prezentuje Bomba w bramce i mógłby dostać szansę na pokazanie się nawet w przypadku awansu bo jakichś większych baboli w jego wykonaniu nie kojarzę a widać że stara się grać pewnie, masz jakieś info co do Bobka gdzie planuje kontynuować karierę?
  7. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    30 sekund już żółta kartka :korwinlaugh:
  8. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    Vipleague jak coś śmiga zawsze
  9. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    Dobra, jazda z tym Chrobrym :bleed:
  10. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    Jak za takiego Gordona dają 80 to Alvarez minimum 120, pod 130 nawet. On ma kontrakt do 2030 roku i dopiero dwa sezony zagrał w Madrycie
  11. JosueEstebanez

    Sport

    Sinnerowi chyba te cykle na sterydianach nie służą, albo zły cykl mu rozpisali i dobrali nieodpowiednie środki do takich warunków na korcie. Akurat nie oglądałem, a na live takie piękne kursy byly do złapania :childcry:
  12. JosueEstebanez

    Podludzie

    W mojej ocenie to motyw z koszulki ma podkreślić rolę jaką pełnią polscy żołnierze służący w obronie granic, którzy muszą reagować adekwatnie do zagrożenia i jeśli ktoś nas atakuje to mamy odpowiedzieć tym samym (krew za krew). Druga sprawa to może jest fanem kapeli Honor co też nie można...
  13. JosueEstebanez

    Podludzie

    Ja za to wiem, że chłop nie bez przypadku założył koszulkę z motywem honoru krew za krew idąc na tak medialną sprawę.
  14. JosueEstebanez

    Podludzie

    Beka to z typów którzy są zdziwieni, że do wojska idą ludzie o nacjonalistycznych poglądach :fjedzia:
  15. JosueEstebanez

    Piłka nożna

    Mi się wydaje, że Rashforda też wykupią tylko liczą na bardziej korzystną formę spłaty i pewnie skończy się na ratach, sam Gordon to za mało, a na Alvareza ich nie stać
  16. JosueEstebanez

    Depresja vs. Cohones

    :DC:
  17. JosueEstebanez

    Rozwój osobisty: zdolności, moc mózgu, siła woli, zmiana charakteru i naszych cech, oraz nawyków.

    https://www.biegamy.pl/bieganie/ryszard-kalaczynski-i-historia-jego-366-maratonow :fjedzia:
  18. JosueEstebanez

    Podludzie

    Młodzi, wykształceni :korwinlaugh:
Back
Top