A chyba pisaliśmy z pół roku temu na jego temat to coś czułem, że może robić różnicę pod koniec sezonu jak wróci do zdrowia, kawał grajka i fajnie, że się wyleczył. Do Hiszpanów ogólnie mamy szczęście bo chyba tylko Dominguez to taki niewypał, jakichś Alastulejów nie liczę nawet