Coś czuję, że walka Usyka z Dubois, która - nie oszukujmy się - przyciągnie pewnie więcej Ukraińców niż Polaków i w ogóle będzie pełna ukraińskich symboli na trybunach, wywoła srogi ból dupska Konfederatów, Różali i innych Dzikich Trenerów XD.
Dymów naszych Sebixów wyklętych z pijanymi Saszkami...